Demonirakastajattarien vallassa

Riivattu

http://fi.wikipedia.org/wiki/Succubus

Ks linkki. Olen ns. demonihengen vallassa.
Länsimaisessa kulttuurissa ei nykyään uskota helposti demoneihin
vaikka niitä tosin on populaarikulttuurissa. Minulle tapahtui asioita kesällä vuonna 2002 tähän vuoteen asti. Oli hereillä näkyjä että karaokebaarissa ilmaan ilmestyi nainen joka alkoi rakastella minua keskellä baaria vaatteideni läpi. Samankaltainen tilanne on näkynyt elokuvassa Ghost Busters-haamujengi. Anyway kun olin turkulaisessa karaokebaarissa 2002 ilmestyi ilmaan kuin joku henki hemaiseva nainen joka hyppäsi syliini ja alkoi hommiin siinä keskellä kirkasta päivää istuessani odottamassa lauluvuoroa. Kukaan ei baarissa sitä voinut nähdä mutta muistan sen ulkonäön jonka demoni oli ottanut. Tuttu nainen.
olo oli hyvin hankala koska demonihenki alkoi täysiin hommiin ja tietysti jöpötys oli sen mukainen. Lähdin baarista pois ja kävelin Hämeenkadun ja yliopiston ohi Halisiin menemään kylmään suihkuun kanki pystyssä koko matkan ajan. Demonirakastajattaret tulivat uniini joka viikko. En näe niiden hahmoa mutta tunnen ne. Joskus tosin koitan tunnustella kuka ihme siellä oikein heppiä imppaa niin kuuluu murinaa ja on kuin jonkun pedon hampaat olisi kiinni lirputtimessani. Sanoin sitten siihen unessa kun se mörinä kuului, että "kiltti hauva" älä pure. Toivottavasti se oli naispuolinen. Joskus taas demonien kädet kiertyvät unessa ympärilleni ja koittavat tukahduttaa minut. Toisinaan taas tuntuu kuin sellainen Alien-elokuvien sikiö rutistaisi minua nivusista ja herään siihen että joku voima on ohjannut käteni nivusiini ja puristaa niitä täysillä. Itse olen unenkaltaisessa tilassa silloin. Minä en ole lukenut pornolehtiä tai katsellut pornoa telkusta saatika netistä. Tämä demoninen voima joka tekee seksuaalisia hyökkäyksiä alkoi ensimmäisen psykoosini aikana vuonna 1995. Siitä lähtien henkimaailma on ollut minulle arkea. 10 vuotta kului sairaalassa. Unet jatkuivat. Olin entisessä elämässä ennen uskoontuloa harrastanut kymmenittäin irtosuhteita naisten kanssa. Katselin tv seiskalta erästä Joyce Meyerin saarnaa ja hän totesti, että kun kaksi ihmistä yhtyy, eli tulevat yhdeksi lihaksi, heidän henkimaailmansakin yhtyy. Jos ajattelee että on maannut n. 30 naisen kanssa ja heillä taas jokaisella ollut 30 irtosuhdetta muiden kanssa, niitä haureuden henkiä tarttuu ihmiseen todella paljon.
Ajattelin vain tiedottaa asiasta että tutkittuani netistä oireitani ajattelin että kyseessä voisi olla jotain demoneita joita wikipedia-sivusta aukeaa. Se sopii kuvaukseen. Olen elänyt pidättäytyväistä elämää 12 vuotta ja luulen että Succubus demonin kaltaiset olennot ovat munkkien ja muiden yksineläjien riivaajina. Jotain ne minusta tahtoo. Kaiken tämän riivaajien temmellyksen voi päättää vain oikea nainen, joka rakastaa minua. Joka haluu antautua minulle koko sydämestään. Kaiken siis voi pelastaa nainen joka yhteisen yön jälkeen kirjottaa minulle lähtiessään paperille sanat "Rakastan sinua" ja piirtää sanojen ympärille sydämen. Heräsin eräs tammikuinen aamu ja näin sellaisen lapun vuoteeni vieressä. Koko ikäni olen pidättäytynyt kaikesta enkä antanut itseäni täysin likoon mutta se yksi yö jonka sain viettää todellisen rakastettuni kanssa muutama viikko sitten oli paras ja intohimoisin yö jota minulla on koskaan ollut elämässäni. Nyt on kaksi vaihtoehtoa: Joko odotan samaa naista ikuisuuden jos tarvii tai sitten saan naimattomuuden armolahjan ja vietän loppuelämäni ilman seksiä tai sitten demonien kiusattavana. Miten käy, sen tietää ainoastaan Jumala. Elämämme tarina on tosin kirjotettu taivaan kirjoihin mutta voimme nyt vielä vaikuttaa kohtaloomme ja luomme sen itse.

0

315

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Marja sulkee liikkeen

        Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
        Oulainen
        14
        4383
      2. Taas syytöntä illlllkkaa rangaistiin

        Niin se vain paha saa palkkansa ja rääsyämiselle ja räkimiselle laskettiin hinta. Ottaisi nyt tuo onneton lusikan kauni
        Haapavesi
        83
        1662
      3. Asunnottomuus lisääntyy

        Petteri Orpon hallituksen leikkaukset ihmisoikeusjärjestö Amnestyn syynissä. Jokaisella on oikeus omaan kotiin. Jopa työ
        Maailman menoa
        264
        1498
      4. Kadun transhoitoja - Suomalainen dokkari kertoo yhden ihmisen tarinan: "Miks oon ikinä..."

        Mielenkiintoinen dokkari tv:ssä. Sametti poistatti rintansa, kohtunsa ja munasarjansa ja eli vuosia miehenä. Pitkään pä
        Maailman menoa
        73
        1475
      5. Vähemmän metsien hakkuita, enemmän sähköautoja

        Siinä ilmastopaneelin neuvot tiivistettynä kuinka Suomi saavuttaa ilmastotavoitteensa. https://yle.fi/a/74-20155596 "S
        Maailman menoa
        240
        1359
      6. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

        Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
        Ikävä
        12
        1140
      7. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

        Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
        Ikävä
        134
        1090
      8. Sulle on tullut

        Viesti mesessä, tietääkseni. Olis ihan kiva saada vastauskin sulta, kaunis nainen😊 Mieheltä
        Ikävä
        104
        1079
      9. Oletko loukannut

        Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
        Ikävä
        93
        1034
      10. Minä pyydän,

        jos yhtään minua haluat, näytä se jotenkin. Kosketa tai sano jotain joka rikkoo rajoja. Ota vaikka olematon roska hiuksi
        Ikävä
        65
        1003
      Aihe