Maalla perheessä, jossa on 6v poika. Muutama kissa, sekä koira.
Otan korkeintaan kolmeksi viikoksi kerrallaan. Myös sisarukset mahdolliset. Max 3 lasta kerrallaan. (voisi jopa ajatella että perheenne lemmikit myös tulisivat hoitoon)
Täällä on hyvät mahdollisuudet harrastaa, pelata, uida(halli), urheilla. Tilaa juosta ja touhuta, materiaaleja askarrella.
Kerro tarpeistanne [email protected]
Niin kerron lisää mahdollisuuksistamme.
ps. Meillä on useampi ajokortillinen aikuinen katsomassa lasten perään.
Tarjoan lastenhoitoa (24/7) lomanne ajaksi
poppanen.maija
2
176
Vastaukset 2
- poppanen.maija
sijaitsemme keskellä Savoa.
- poppanen.maija
Meillä ei tupakoida, ja alkon suhteen on puhdas nollatoleranssi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1092280Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???23903- 103896
- 71892
- 48845
Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha563816- 82718
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk76660Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik24612- 57571