Löysin vaimoni vaatekaapista laatikon, jossa oli monensorttisia seksihepeneitä, verkkosukkia, korkokengät ym. ko. varustukseen kuuluvaa. Vaimoni päällä noita en ole koskaan nähnyt ja käytetty niitä kyllä oli. Muistan tuon pahvilaatikon, se hävisi viime kuussa laivaristeilyn ajaksi. Nyt se oli taas paikallaan. Kortsuja oli tungettu kengän kärkeen piiloon. Että semmosta.....
Vaimon salainen seksivaatevarasto !
43v. vaimon mies
141288
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
älä välitä, tai ole edes onnellinen, että mujas yrittää ansaita myös roponsa yhteiseen kassaanne.. huoraamalla..
Ei sitä auta täällä itkee kysy eukoltas suoraan mitä peliä Se Oikeen pelaa
Voin sen kertoa, ei tarvitse vaimoltasi kysyä. Ne ovat sellisia seksivarusteita. Olin vaimosi kanssa laivaristeilyllä. Me harrastettiin siellä seksiä. Leikittiin mm. lääkäriä. Mittasin häneltä ensin lämmöt suusta kainalosta ja peräaukosta. Annoin peräruskeen ja tutkin vaginan ja anuksen spgulaalla. Siemennestettä valui ulos kummastakin vaimosin sieraimesta kun harrastimme suuseksiä. Olin matkan jälkeen niin väsynyt että piti nukkua vähän autossa jotta en olisi nukahtanut rattiin.
Olimme sopineet vaimosi kanssa että hänen täytyy käyttä noita seksivarusteita hytissä. Sitten oli sovittu kellonajat jolloin vaimosi ei saanut käyttä housuja ollenkaan.
PÄIVÄNSELVÄ TROLLI!
MIKSIKÖ:
No, ei kukaan -toistan ei kukaan nainen- nainen ota pahvilaatikkoa mukaan risteilylle. Sen sisällön kyllä, mutta ei koko laatikkoa.
Minä ainakin otin viime kesänä Tallinnan laivalle mukaan uuden telkkarimme pahvilaatikon ;)
Niin, jos se oli pieni laatikko, paljonkos nuo korkkarit muut hepenet tilaa vie ?
Ottamatta kantaa mitenkään tuohon aloituksen moraaliseen puoleen, niin kyllä nuo naisen sukat, stringit, ritsikat ja sukkanauhaliivit sopii hyvin kahden kengän sisään. Muija laittaa ne aina sinne, kun lähdemme xxxxxxxxx. Ja sitten nuo kengät käsilaukkuun, tai pitkän takin taskuihin.
Sopiiko sinne vielä liukuvoide ja kortsut ?
Tuo edellä käytetty piilopaikka noille seksihepeneille on hyväksi koettu, jos niitä ei voi laittaa päälle valmiiksi. Kyllä kahteen pumpsiin hyvin sopii kaikki tarpeellinen, myös liukkari ja kortsut. Ja kengät käsilaukkuun.
Hah, mä löysin pari viikkoa sitten vaimon alushousut hänen käsilaukustaan, siitä isommasta, jota hän käyttää joskus. Olivat muovipussissa ja haisivat mädäntyneelle spermalle. Eikä ollut mun tekosia. Ja kun kysyin asiasta, niin olivat kuulema hänen ystävättärensä sinne jättämät laivaristeilyn jälkeen. Tais olla hännällinen ystävätär ?
Heh, ja mä löysin käytetyn kortsun vaimoni auton takapenkin raosta, kun tein siihen talvihuoltoa, solmisin se vinkkariin kiinni, enkä puhunut mitään. On ollut hiljaista, puolin jos toisinkin.
Hyvät miehet, älkää ihmeessä olko niin "sinisilmäisiä". Olen siivojana laivalla, kyllä ne Teidän rakkaat vaimonne täällä harrastavat hurjaa menoa vieraiden miesten kanssa. Mua todella hävettää.
kyllä mä olen tuon tiennyt aina. Naiset on huo_ria.
Ei ne kaikki huoria ole, ovat vain tavallista kiimaisempia.