Terve!
Käykö Turun uimahallilla paljon porukkaa? Ja milloin eniten? Onko miestenvuorolla uimahousupakkoa/ käyttääkö ihmiset niitä?
Käykö Turun uimahallilla paljon porukkaa? Ja milloin eniten? Onko miestenvuorolla uimahousupakkoa/ käyttääkö ihmiset niitä?
Vastaukset 7
Vanhimmat
Tänään taas menossa, jos löytyisi komeata katseltavaa ja miksei seuraakin saunomisen jälkeenkin. Eli ei tarvi uikkareita, vaan kaikki kulkee munasillaan.
Tosin paikka on nähnyt parempiakin päiviä, mutta tärkeintähän on kun saa katsella ja itse olla esillä. Kiva fiilis sekin kun sua katsotaan.
Hei empä tienny tuollaisesta. Onkohan siellä joku aika, jolloin katseltvaa parhaiten löytyy. Oletko löytänyt?
Hei. Olisin tänään menossa Garibian höyrysaunaan runkkaamaan jos jotakin kiihottaa katsella.
Kylmä totuus Rehtorinpellontiestä on, että asiakaskunta on kuusikymppisiä, rumia, lihavia.
Löytyiskö seuraa Turun Caribiaan näin keväällä? Töiden takia tulossa sinne muutaman kerran, joten olisi aikaa ja paikkakin kimpalle. ;)
Jaa minkä ikäinen "reissullansa" onkaan? Voishan sinne porukkaa tullakin...
Sillanpäille on oma osasto täälläkin.