En siedä homoja! Kartan vaikka kadun toiselle puolelle jotta ei tarvitsi nähdä niiden naamaa lähietäisyydeltä.
Paljastan!
TaavettiKAX
366
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Miten sä tunnistat muka homon naaman perusteella? Eihän monikaan homo näytä päälle päin homolta. Vain nämä kimittävät, trenditietoiset Jorma Uotismaiset tunnistaa varmuudella, mutta eipä oikein muuten. Kuntosaleilla olen monesti epäillyt joidenkin katselevan mua sillä silmällä kun kyykkään, mutta koska treenaan kovaa en ehdi keskittymään tyyppien tuijotuksiin sen koommin.
Homot tunnistaa siitä, että he puhuvat narisevalla äänellä kuten Monsieur Mosse aikoinaan ("Voi pojat, kun tietäisitte!"). Homot myös kävelevät pakarat yhteen puristettuina ja heiluttelevat käsiään sivuilleen. Varmimmin homon tunnistaa siitä, että hän heittää palloa kuin tytöt.
Onko heteroilla siis kädet tiukasti heilumatta kiinni vartalolinjassa kun he kävelevät? Suomen armeijassa jokainen on homo! Hähähähäää!