asuntojen hinnat ovat nousseet vuoden alusta

Näkyy tilastoissa viiveellä, mutta näin on. Keväällä rikotaan jälleen hinta ennätyksiä, nyt se on varmaa.
182
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Jaa a, enpä usko ihan vielä all-time kovimpiin hintoihin.
Nousua voi vähän olla, mutta se ei liene reaalista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


reipas korotus hinnoissa kirjoitti:

Näkyy tilastoissa viiveellä, mutta näin on. Keväällä rikotaan jälleen hinta ennätyksiä, nyt se on varmaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu