Läskiksi menee.....

ensin M-Kouvu Ja Filppula, nyt ehkä joukkueen mielenkiintoisin pelaaja Barkov...

Huomenna turpaan kanukeilta 6-0. Voi vittujen kevät... Joukkueelta ei ehkä kukaan odota mitään joten, jos tuurit kääntyisi ja tämä surkeuden surkeus kääntyy voimavaraksi.

ps. kyllä vedutta!!!
1140
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

On niin paljon hyviä pelaajia ja suomalaista sisua, että kyllä sieltä pesee.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kiekkojumalatvastaan kirjoitti:

ensin M-Kouvu Ja Filppula, nyt ehkä joukkueen mielenkiintoisin pelaaja Barkov...

Huomenna turpaan kanukeilta 6-0. Voi vittujen kevät... Joukkueelta ei ehkä kukaan odota mitään joten, jos tuurit kääntyisi ja tämä surkeuden surkeus kääntyy voimavaraksi.

ps. kyllä vedutta!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu