Marx kummittelee palstalla

Känä nimellä ym..
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onko Känä ja Osmium yks ja sama.

Äänestä
  • Eivät ole. Entinen STTK:n tiedottaja Känä kirjoittaa kieliopillisesti virheetöntä tekstiä, kun taas Osmiumin sepustukset vilisevät niin paljon virheitä, ettei niistä mitään selvää saa. Känä on entinen kokoomusvaikuttaja, kun puolestaan Osmium vaikuttaa kovastikin vasenkätiseltä.

    Äänestä

Seniileillä on skitsofreniaa ja avohoidossa lääkkeitten ottoa ei kukaan valvo. Persoonallisuuksien jakautuminen vaikuttaa uskottavalta, kun toinen vastaa toiselle. On valitettavaa, ettei nämä kuole ajoissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Osmium 1 kirjoitti:

Känä nimellä ym..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu