Hotelli Poseidon Sunny Beach

kesäloma SB 2014

Hei! Kertokaa kokemuksia Sunny Beach Poseidon hotellista.
Kaikkea tervetuloa!

6

299

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kesäloma SB 2014

      Kannattaako ottaa pelkkä aamiaista vai puolihoito? Mennään lasten kanssa (6v ja 14v). Onko lapsille paikka ok? Onko siellä rannat hyvät?

      • Olen ollut hotelleissa SB.llä aamiaisella .koska on niin paljon hyviä ja halpoja ruokapaikkoja . Lasten kanssa on ihan mukava mennä .Ranta on aivan mielettömän ihana ,muistaa vain ottaa lapsille sandaalit koska hiekka on kuumaa ..Kannattaa vielä tarkistaa hotellin sijainti jos haluaa nukkua hyvin ..ravintoloissa soi musiikki todella kovaa ..Kukkaiskadun vähän laidemmalla on hyviä ja rauhallisia hotelleja ..Muistakaa alkaa maha lääkkeiden syönti jo ennen matkaa , niin ei tule maha kipeäksi .


    • egarg

      ihan kiva rauhallinen paikka ite olin 17v kaipasin enemmän menoa :D rannat hyvä! hotelli hyvä todella paljon brittejä

    • jee4

      Hyvä ja siisti hotelli.Suosittelen!Rauhallisella paikalla ja rantaan kuitenkin suht lyhyt matka.Minijunapysäkille n100m.
      Käyty 5 kertaa samassa hotellissa ja vielä mennään.

    • jee4

      Aamupalan teimme itse,kun huoneistossa siihen mahdollisuus.Ruokailut missä milloinkin.Paljon hyviä paikkoja.

    • Emänäätä

      Siisti perushotelli. Aikaa käynnistä on 5 vuotta, mutta vain yksi asia jäi harmittamaan: Lapsemme tiputti lasin (siis sellaisen max. 50 sentin lasin) lattialle ja hotelli laskutti siitä 20 (!) Euroa. Aivan käsittämätön lasku ja saivat kuulla kunniansa.

      Muuten hotelli oli tosiaan asiallinen, siisti, mukavat altaat jne. Tietysti edessä oleva Majestic oli paaaljon komeampi ja pari kertaa marssimme sen aulan ja altaiden läpi rantakadulle. Vähän siellä sivummallahan tuo hotelli oli, mutta olipa rauhallista.

      Ei paha, voisin mennä uudelleen!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nyt se syksy on sitten alkanut

      Esimerkiksi tänään sataa aamusta iltaan, ja nytkin.
      Maailman menoa
      76
      1245
    2. Kuhmolainen opettaja tuomittu vainoamisesta

      https://yle.fi/a/74-20248184 ”Kuusikymppinen kuhmolaisnainen piinasi naapureitaan lähes kahdeksan vuoden ajan. Nainen
      Kuhmo
      24
      1175
    3. Olet nainen ollut vaikein rasti

      Eniten olet tunteitani myllännyt ja niitä kuluttanut, ja tuottanut. 🤔
      Ikävä
      82
      1167
    4. Anteeksi J-mies

      Anteeksi että myötävaikutin siihen että rakastuit minuun, jota et voi koskaan saada. Viimeksi kun näimme ja katselimme t
      Ikävä
      129
      975
    5. Elämäni biisi -paljastus: Tänä lauantaina 26.9. nämä julkkikset istahtavat sinisille sohville!

      Katsotko Elämäni biisiä? Elämäni biisi on monen suomalaisen suosikki. Vieraslista lauantaina 26.9. tarjoilee vieraita m
      Tv-sarjat
      7
      948
    6. Riittääkö mahkut

      Kaivattuusi 🤭.
      Ikävä
      60
      864
    7. Mihin Asiakirjat ovat voineet kunnasta kadota???

      LUE kuinka verorahoja haaskattiin Yle: Ähtärin pandalaskelmat salattiin ja hukattiin - Satakunnan Kansa https://share.
      Ähtäri
      77
      776
    8. Mitä muuta on olemassa kuin lisääntyminen

      Jos mies ei pääse lisääntymään niin mikä hänen osansa elämässä on? mitä jää jäljelle? Hän on vain muiden palvelija kok
      Sinkut
      132
      692
    9. Ähtäri on taas TV: n ja radion ykkösuutinen

      Uusi podcast on julkaistu ja on nyt kuunneltavissa. Mot on tehnyt hyvää työtä! Mikko Savola ja kepu ei ota mitään vast
      Ähtäri
      50
      662
    10. Siinä kävi mies nyt niin että tämä ämmä muuttaa ulkomaille

      Vuonojen maa kutsuu, joten ei hätää. Et kuule minusta enää. 😂 Lycka till! Ämmä riittää.
      Ikävä
      80
      642
    11. haluatko lopettaa

      ihan lopullisesti
      Ikävä
      145
      568
    12. Miten sinä voit?

      Kysytkö kukaan sitä sinulta? Olen huomannut, että jos kohtaa empaattisen ihmisen ja hän kysyy noin, saattaa padot murtua
      Ikävä
      90
      550
    13. Tilanteenne

      Onko tilanteenne tällä hetkellä hyvä?
      Ikävä
      48
      547
    14. Kerro kolme hyvää asiaa

      Kaipaamastasi ihmisestä ja lisää perään onko kaivattusi n vai m 😍
      Ikävä
      25
      527
    15. Suomen 4. seksikkäin mies Miika Nousiaisen tilalle - Pitääkö olla huolissaan palaa tv:seen

      Suosittu keskusteluohjelma tekee paluun. Tällä kertaa panelistina ei jatka enää Miika Nousiainen, vaan hänen tilalleen t
      Suomalaiset julkkikset
      11
      510
    16. Minulla on ikävä Sinua kulta, rakas

      Olisitpa lähelläni, tarvitsen sinua ❤️
      Ikävä
      36
      505
    17. Moottoripyöräonnettomuus

      Mopomiitissä tapahtunut onnettomuus ja uutisointi. Ajoradan ylityksen vaarallisuudesta ei mitään uutisointia. Ei myöskää
      Alajärvi
      45
      495
    18. 43
      487
    19. Jos oikeasti haluat mies

      Tiedät mitä on tehtävä. Luotan, että etenet jos haluat. En voi tehdä enää mitään kun ei ole numeroasi.
      Ikävä
      86
      472
    20. voi luoja kun uskaltaisin

      laittaa viestiä sinulle...
      Ikävä
      19
      466
    Aihe