Hotelli Poseidon Sunny Beach

kesäloma SB 2014

Hei! Kertokaa kokemuksia Sunny Beach Poseidon hotellista.
Kaikkea tervetuloa!

6

257

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kesäloma SB 2014

      Kannattaako ottaa pelkkä aamiaista vai puolihoito? Mennään lasten kanssa (6v ja 14v). Onko lapsille paikka ok? Onko siellä rannat hyvät?

      • Olen ollut hotelleissa SB.llä aamiaisella .koska on niin paljon hyviä ja halpoja ruokapaikkoja . Lasten kanssa on ihan mukava mennä .Ranta on aivan mielettömän ihana ,muistaa vain ottaa lapsille sandaalit koska hiekka on kuumaa ..Kannattaa vielä tarkistaa hotellin sijainti jos haluaa nukkua hyvin ..ravintoloissa soi musiikki todella kovaa ..Kukkaiskadun vähän laidemmalla on hyviä ja rauhallisia hotelleja ..Muistakaa alkaa maha lääkkeiden syönti jo ennen matkaa , niin ei tule maha kipeäksi .


    • egarg

      ihan kiva rauhallinen paikka ite olin 17v kaipasin enemmän menoa :D rannat hyvä! hotelli hyvä todella paljon brittejä

    • jee4

      Hyvä ja siisti hotelli.Suosittelen!Rauhallisella paikalla ja rantaan kuitenkin suht lyhyt matka.Minijunapysäkille n100m.
      Käyty 5 kertaa samassa hotellissa ja vielä mennään.

    • jee4

      Aamupalan teimme itse,kun huoneistossa siihen mahdollisuus.Ruokailut missä milloinkin.Paljon hyviä paikkoja.

    • Emänäätä

      Siisti perushotelli. Aikaa käynnistä on 5 vuotta, mutta vain yksi asia jäi harmittamaan: Lapsemme tiputti lasin (siis sellaisen max. 50 sentin lasin) lattialle ja hotelli laskutti siitä 20 (!) Euroa. Aivan käsittämätön lasku ja saivat kuulla kunniansa.

      Muuten hotelli oli tosiaan asiallinen, siisti, mukavat altaat jne. Tietysti edessä oleva Majestic oli paaaljon komeampi ja pari kertaa marssimme sen aulan ja altaiden läpi rantakadulle. Vähän siellä sivummallahan tuo hotelli oli, mutta olipa rauhallista.

      Ei paha, voisin mennä uudelleen!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen Anna Koskela kaahasi 172 km/h

      Kuvasi samalla myös videota, jonka sitten myöhemmin poisti. Jotenkin tuntuu persuilta lähtevän nyt kaikki lapasesta, va
      Maailman menoa
      29
      6569
    2. Ratkaisujen tarjoamisen sijaan SDP on keskittynyt levittämään väärää tietoa

      Kokoomuksen kansanedustaja Martin Paasi on turhautunut eduskunnassa käytävään salikeskusteluun. Hän kertoo, miksi. – Ko
      Maailman menoa
      73
      5197
    3. Miksi media ei ole tutkinut Li Anderssonin antifa-yhteyksiä

      Antifa on väkivaltainen äärivasemmistolainen terrori-järjestö, joka USA:ssa on nyt kielletty. Andersson itse on äärivas
      Maailman menoa
      93
      4805
    4. Juuri nyt! Parturi bongattu Sannan seurassa!

      🌐 Breking News 📢 🗞️ 🆕 Kaksikko bongattu Suomen Helsingin Töölöstä. Kyllä. Sieltä samasta Töölöstä, josta kuppakin
      Maailman menoa
      6
      4629
    5. Keskisarja kiihotti persuja kansanryhmää vastaan

      Rikoksen vakavuutta lisää se, että Keskisarja toimii eduskuntapuolueen puheenjohtajana, jonka puheilla on enemmän painoa
      Maailman menoa
      69
      4478
    6. Kolmepäiväinen työviikko on kulman takana

      Zoomin toimitusjohtajan mukaan tekoäly alkaa olla monissa työtehtävissä niin tehokas, että ihmiset voivat pudottaa työpä
      Maailman menoa
      18
      4058
    7. Mercedes-Benzille riitti Suomen äärioikeistohallitus

      Tästä jo pari vuotta sitten varoiteltiin, että kaikki ulkomaalaiset investoijat poistuvat fasistipersujen myötä tukemast
      Maailman menoa
      54
      4017
    8. Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle

      ✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL
      Maailman menoa
      131
      3920
    9. Miksi Marinin vasemmistohallitus ei tunnustanut Palestiinaa

      kun mahdollisuus oli? Nyt sitten vasemmisto-oppositio ulvoo yhtään ääneen, että Palestiina pitää tunnustaa - onpa tode
      Maailman menoa
      21
      3520
    10. Sebu Tynkkynen vaatii Ulkopoliittisen instituutin rahoituksen leikkaamista

      kun UPI:n tutkija kritisoi Tynkkystä, Mikä Trump tuo Tynkkynen oikein luulee olevansa? https://www.iltalehti.fi/politi
      Maailman menoa
      17
      3337
    Aihe