Hotelli Poseidon Sunny Beach

kesäloma SB 2014

Hei! Kertokaa kokemuksia Sunny Beach Poseidon hotellista.
Kaikkea tervetuloa!

6

261

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kesäloma SB 2014

      Kannattaako ottaa pelkkä aamiaista vai puolihoito? Mennään lasten kanssa (6v ja 14v). Onko lapsille paikka ok? Onko siellä rannat hyvät?

      • Olen ollut hotelleissa SB.llä aamiaisella .koska on niin paljon hyviä ja halpoja ruokapaikkoja . Lasten kanssa on ihan mukava mennä .Ranta on aivan mielettömän ihana ,muistaa vain ottaa lapsille sandaalit koska hiekka on kuumaa ..Kannattaa vielä tarkistaa hotellin sijainti jos haluaa nukkua hyvin ..ravintoloissa soi musiikki todella kovaa ..Kukkaiskadun vähän laidemmalla on hyviä ja rauhallisia hotelleja ..Muistakaa alkaa maha lääkkeiden syönti jo ennen matkaa , niin ei tule maha kipeäksi .


    • egarg

      ihan kiva rauhallinen paikka ite olin 17v kaipasin enemmän menoa :D rannat hyvä! hotelli hyvä todella paljon brittejä

    • jee4

      Hyvä ja siisti hotelli.Suosittelen!Rauhallisella paikalla ja rantaan kuitenkin suht lyhyt matka.Minijunapysäkille n100m.
      Käyty 5 kertaa samassa hotellissa ja vielä mennään.

    • jee4

      Aamupalan teimme itse,kun huoneistossa siihen mahdollisuus.Ruokailut missä milloinkin.Paljon hyviä paikkoja.

    • Emänäätä

      Siisti perushotelli. Aikaa käynnistä on 5 vuotta, mutta vain yksi asia jäi harmittamaan: Lapsemme tiputti lasin (siis sellaisen max. 50 sentin lasin) lattialle ja hotelli laskutti siitä 20 (!) Euroa. Aivan käsittämätön lasku ja saivat kuulla kunniansa.

      Muuten hotelli oli tosiaan asiallinen, siisti, mukavat altaat jne. Tietysti edessä oleva Majestic oli paaaljon komeampi ja pari kertaa marssimme sen aulan ja altaiden läpi rantakadulle. Vähän siellä sivummallahan tuo hotelli oli, mutta olipa rauhallista.

      Ei paha, voisin mennä uudelleen!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. MIksi suurin osa persuista on alkoholisteja?

      Tätä jäin pohdiskelemaan....
      Maailman menoa
      103
      4250
    2. 79
      3493
    3. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      76
      3108
    4. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      82
      2566
    5. Suomalainen lähti ilman takkia sotaan

      Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.
      Maailman menoa
      5
      2376
    6. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      211
      2192
    7. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      30
      2101
    8. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      41
      890
    9. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      878
    10. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      52
      796
    Aihe