LA 22.2.2014 klo 17-02

J.Johansson.

Helsingin keltainen ruusussa on naturisti bileet vaatteet jätetään kassan taakse narikkaan luvassa on mukavaa yhdessä oloa hinta 12e mikä maksetaan kassalle tullessa.

10

517

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mielikuvituksellista

      Ensin avautui uusi naturistiuimahalli Vantaalla, sitten Espoossa ja nyt Keltsussa ois bileet. Seksipaikassa?

    • Aikomukseni oli tulla kuvaamaan ja sitten laittaa kuvia taas nettisivuilleni galleriaani, mutta tiedustelu Keltaiseen ruusuun muutti ajatukseni.



      VS: Yhteydenotto (Tiedustelu, )‏

      Keltainenr​uusu ([email protected])
      17.2.2014
      Vast.ott.: [email protected]
      Emme järjestä tuolloin mitään bileitä
      t eero
      Lähettäjä: [email protected]
      Lähetetty: ‎17.‎2.‎2014 14:21
      Vastaanottaja: Hesnova OY
      Aihe: Yhteydenotto (Tiedustelu, )

      Tiedustelu

      Miksi ette ole laittanut kutsua sivuillenne?

      http://keskustelu.suomi24.fi/node/12066526

      17.02.2014 14:21:30

      [email protected]

      • t.eero

        KELTAISESSA RUUSUSSA ON VALOKUVAAMINEN KIELETTY KYLTEIN.


      • Saat opetusta
        t.eero kirjoitti:

        KELTAISESSA RUUSUSSA ON VALOKUVAAMINEN KIELETTY KYLTEIN.

        KieLLetty.


      • Valokuvaaja Natu
        t.eero kirjoitti:

        KELTAISESSA RUUSUSSA ON VALOKUVAAMINEN KIELETTY KYLTEIN.

        Oletko käynyt koskaan Naturistiliiton/SNC:n tilaisuuksissa? Oletko nähnyt kenenkään kiertelevän kamerat kaulassa? Tietty se "virallinen" kuvaaja voi esitellä kameraansa ja kysellä kuvauslupaa, mutta jos olet vilkaissut sivujani, ei niissä ole jälkeäkään mistään järjestetyistä kuvauksista. Nykyisin kamera voi olla jopa kynässä, rannekellossa, silmälaseissa tai tupakansytyttimessä eikä kuvausta huomaa kukaan. Kuvat ovat oikein laadukkaita ja pienellä shoppauksella suorastaan loistavia.

        Lukot ja kiellot ovat tarkoitetut niille, jotka noudattavat sääntöjä. Eiväthän ne oikeasti juuri ketään estä!


    • Uteluavaan

      Jaahans, vai ryhmäseksibileet tiedossa ja kahdellatoista eurolla saa laittaa lihaa piiloon vieraaseen. Täytyypä lähteä tulemaan sinnepäin. Pitääkö olla omat kondoomit, vai sisältyvätkö hintaan? Saapiiko laskia sisään, elikkäs paljaalla suorolla?

      • Olisi laitonta

        Eipä Suomen lain mukaan onnistu. Tuohan olisi huoneen luovuttamista vastikkeellisesti haueuden harjoittamista varten.

        No, eipähän sen jälkeen tarvitse enää kysellä Keltsun aukioloajoista.

        Mutta vitsihän tuo aloitus olikin. Ei kai kukaan täysipäinen moista todesta ota. Etenkään tällä foorumilla. Etenkään, kun mitään linkitettyä tietoa ole pystytty antamaan.


    • Ei ollut

      Nyt voidaan tämä todeta satavarmasti: mitään naturistibileitä ei ollut. Oli ainoastaan häirikön sairas mieli.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Näin kun katsoit salaa ja

      Hymyilit sieltä kaukaa 😍☺️ mutta hämmennyin ja tilanne oli niin nopeaa ohi etten oikeen kerennyt mukaan 😢 säteilit ku
      Ikävä
      64
      5060
    2. Katu täyttyy...

      Hei, oli pakko laittaa vielä tää. Huomaan että olet suuttunut. Minähän sanoin että poistun, olit paikalla. Olin pettynyt
      Ikävä
      36
      2299
    3. Povipommi, ex-Playboy-malli Susanna Penttilä avoimena - Paljastaa suhteestaan miehiin: "Olen..."

      No nyt! Susanna Penttilä on OnlyFans-vaikuttaja ja yrittäjä sekä yksi uuden Petolliset-kauden kisaajista. Onpa 53-vuoti
      Kotimaiset julkkisjuorut
      63
      2210
    4. Kuvaa yhdellä sanalla meidän välejä tällä hetkellä

      Vastaa kuin vastaisit Hänelle.
      Ikävä
      226
      2198
    5. Ympäristötuhoministeri Multala: "Olin humalassa"

      Ruisrockin rokkimimmi myöntää: https://www.is.fi/politiikka/art-2000011407835.html Nämä ministerikuvatukset saavat ilm
      Maailman menoa
      218
      1403
    6. Korjaa toki jos...

      Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä
      Ikävä
      19
      1374
    7. Joko luovutat

      Mun suhteen?
      Ikävä
      89
      976
    8. Taas joku junan alle

      Piltolan tasoristeyksessä: https://www.tilannehuone.fi/ Uutinen Iltalehdessä, Iltasanomissa, MTV:llä, Ylellä jne. Jossai
      Loimaa
      47
      963
    9. Jalat alta

      Multa kun veit 😎 👘 🦵🦵🤏
      Ikävä
      66
      907
    10. Harmittaa...Lampsiinjoen sillat

      Tulva vei toisen ja toinenkin hajosi. Mielellään korjaisin molemmat, mutta ei ole resursseja siihen hommaan. Ikää jo 72v
      Imatra
      12
      879
    Aihe