Audistin ruuat Prismasta vai Lidlistä?

Mihin venyy Audistin ego?
10160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Prismasta ja S-marketista. Pysäköin aina inva- tai perhepaikalle upean Audini.

Äänestä

kyllä se cittari, prisma ja pikku kaupat (siwa)
myönnän että lidliin en kyllä lähtis

Äänestä

Prisma ja Lidl molemmat käy, Lidl on hyvää vissyä

Äänestä

Prisma, S-Market, Lidl.

Äänestä

Lidl etupäässä, miksi maksaa samasta liikaa???

Äänestä
  • Sitten voidaankin kysyä, että miksi ostaa audi kun saa seatinkin?

    Äänestä

  • audi on laaduton kirjoitti:

    Sitten voidaankin kysyä, että miksi ostaa audi kun saa seatinkin?

    Seatin kaikki mallit on rumia ja keulat sikarumia.

    Äänestä

K-market ja LIDL useimmiten, sopivasti kun lähellä ovat molemmat

Äänestä

Mitenkä Audimies availee iltasella kauppojen jäteastijoita. Ei pitäisi hankkia sellaista autoa, että ruokaan ei enään riitä rahat.

Äänestä

Prismasta, ja kaikki muukin S-ketjusta. Haluan maksaa kaikesta 20% ylimääräistä, jotta saan kuukausittain pari pinnaa boonusta. Silkkaa säästöä, ja kaikki käytetään Audin kk lyhennyksiin (laina S-pankista, bonuksen takia tietty).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Miten on? kirjoitti:

Mihin venyy Audistin ego?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu