Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Aivan täydellinen suihinotto

Tää video pitäis varmaan olla opetuskäytössä yläasteella ja lukioissa, sen verran täydellisesti nainen tällä videolla ottaa suihin ja vie miehen totaaliseen taivaaseen - tästä olis kaikkien naisten hyvä ottaa mallia. Ja toi nainen videolla on siis nimeltään Kianna Dior, googlella löytyy lisää

http://ilmaisporno.com/video-kianna-diorin-upea-suihinotto/
103074
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Tää oli parasta pitkään pitkään aikaan!

Äänestä
  • Hyi helvetissä mitä sikailua

    Äänestä

Täydellinen suihinotto!!Tälläisia naisia saisi olla enemmän!!Tästä naisesta suomalaiset naiset vois ottaa mallia!!

Äänestä

Ihan mielettömän hyvä - noi käsityöt samalla kun imeskelee kullin nuppia, ihan parhautta. Ei unohda kyrvän vartta ja kiveksien hyväilyäkään. Parhaan suihinoton tekee just se kokonaisuus, ei yksittäinen imaisu.

Äänestä
  • Panisin

    Äänestä

Yllä menin Mieheni Matin viereen ensimmäiseksi hamusin hänen jalko väliä. Runkkasin sitä parrua. Otin housut als imin kalua ja sesktaisin menin nukkumaan. Aamulla oli kaikki hyvin.

Äänestä

Olen nainen ja katsoin alle puol minuuttia videota. Hyi helkkari, mitä kuolaamista ja sylkemistä tuolta naiselta (Kianna Dior)! Klipistä ei myöskään millään tavoin välity se, että tuo nainen nauttisi oikeasti hommasta.
Ja muistanhan minä, että jotkut miehet voivat tuollaisesta pitääkin, mutta lähtökohtaisesti ei kuulu minun tekniikkaan, eikä minun asenteeseeni.

Äänestä
  • Niin. Aika monikin mies pitää tuollaisesta. Pidä sinä vaan se oma tekniikkasi. Et sinä kaikkien miesten mielestä voikaan olla hyvä suihinottaja, koska makuja on monia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


oralBmaster kirjoitti:

Tää video pitäis varmaan olla opetuskäytössä yläasteella ja lukioissa, sen verran täydellisesti nainen tällä videolla ottaa suihin ja vie miehen totaaliseen taivaaseen - tästä olis kaikkien naisten hyvä ottaa mallia. Ja toi nainen videolla on siis nimeltään Kianna Dior, googlella löytyy lisää

http://ilmaisporno.com/video-kianna-diorin-upea-suihinotto/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu