Hei! Olen 18-v tyttö ja minulla on suuria otsikon mukaiseen asentoon liittyviä ongelmia. Aloitin noin vuosi sitten seksielämäni, vaikkakin minut raiskattiin kun olin 15-vuotias (vain hetkellinen sukupuoliyhteys ja kortsua käytettiin, onneksi)
En ole sen jälkeen kunnolla uskaltanut tehdä mitään ja olenkin suunnilleen ollut se miesten elävä seksilelu. Kuitenkin 4kk sitten tapasin nykyisen poikaystäväni, joka sittemmin auttoi minua pääsemään pois peloistani ja olen löytänyt tavan nauttia seksistä. Olemme kokeilleet kaikenlaista hauskaa, eri asentoja ja tapoja jne... Ongelmakseni koitui kuitenkin nk. "doggy-style". Kun poikaystäväni panee minua, se sattuu todella paljon, eikä kipu helpotu mitenkään. Huomaan alapäässäni olevan paljon ilmaa, kun poikaystäväni ottaa elimensä pois sieltä, mutta se voi johtua siitä, kun kuivun kivun takia. Missään muissa asennoissa ei ole ongelmaa. Kipu on kuin painetta ja sattuu alavatsan tienoille, mutta mielestäni, eikä poikaystäväni mielestä johdu kipu siitä, että emätin olisi "lyhyt", sillä kipu kuitenkin on hyvin laajalla alalla.
Tietääkö kukaan tästä mitään, onko kipu fyysisen asian takia vai johtuuko se vain henkisistä estoista, jonka takia olen normaalia tiukempi..?
Ongelmia Doggy-stylessä
Shaylin
1
783
Vastaukset
- kokeile näitä
itselläni oli sama aikoinaan, temmon hidastaminen auttoi, kipu loppui samantien. Oletko kokeillut jalkojen avaamista jos se helpottaa kipua? Itselläni myös tämä auttoi. Voit kokeilla myös liukuvoidetta, lämmittävää tai normaalia. Toivottavasti edes vinkit hiukan auttaa :)
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai908436Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki424738Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414401Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit452615Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.991490- 401296
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441246Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641152Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota391150Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1671090