Nytpä se myrkyn lykkäsi, törmäsin kaupassa nuoreen mieheen, ja kipinät sinkoili, parkkipaikalla kun olin menossa omaan autooni, kaveri toi käteeni lapun jossa on pelkkä puhelinnumero. Nyt ei pyöri mikään muu päässä kun , että mä haluan hänet, siis vaan seksuaalisessa mielessä, (olen naimisissa ja ihan mukavan miehen kanssa, tosin liittomme on aika seksitön), ja ainakin 25 vuotta vanhempi kuin tää parkkipaikka kundi. Onnistuisikohan vaan pelkkä kertapano vai jääkö siihen koukkuun ?
50 vuotias puumako ?
soitanko ?
111315
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mitä silmä ei nää ja korva ei kuule........nauti elämästäsi!!
muista ottaa myös huomioon muiden tunteet ! mieti miten ukkosi suhtautuisi jos jäät kiinni, antaisitko hänelle saman vapauden ?
en tiedä miten suhtautuisi, juu kyllä antaisin mennä, jos hän haluaisi.
Anna mennä, olen itse mies ja tavannut "aikuisen" naisen jonka kanssa aivan mahtava seikkailu! Ei sitoumuksia, vain taivaallista keskittymistä toisen tyydyttämiseen ilman morkkista.
Tää on poikien leikkiä varo hieman:)..
Pojat kilpailevat kaadoista ..annetaan numero ja siitä alkaa,,
puhuvat;) ympäri ja pojalla kämppä tai paikka jossain missä panna.
No saat nuorta;) mut varo kuvausta,,nykyisin avaimenperä kynä jne,,vetää videota jopa kaksi tuntia..Varaa hotelli ja kännyt taskuun jne,,
Tää oli joskus kymmenen vuotta sitten 30-45 miesten kikka ja monelle onnistui et hurmaantuivat naiseen ja silloin käytettiin sähköpostia,,perusidea vanhempi nainen ja nuorempi mies hulluna ihastuna,,Tiedän kaverin jolla oli yhden talven aikaan kuusi tälläistä katoa:)...mieti asiaa ,,hetken hurmio,,vuosien turmio;)
Siis poikien leikkiä ja onks se miehelle sulka hattuun montako kaatoa se on elämässään onnistunut tekemään.
Nyt olet ymmärtänyt väärin tän Puuma jutun.
Ite ainakin olen puuma ja otan nuoria miehiä, onhan se hyvä kertoa muille miten olen senkin kanssa pannu.
Mitä tulee tähän kuvaamiseen niin sehän on kiihottavaa vain ja onhan se omakin mies kotona kiihottunut kun sille kertoo miten nuorimies oli innoissaan päälläni.
Onkin monesti sanonut että pitää olla ylpeä kun oma vaimo vielä on noin haluttava ja kiinnostava nuorten miesten kesken.
Miksikähän joillakin on vielä mielessä et nainen on se huono jos nauttii seksistä monen miehienkaa, mutta miehelle se on kunnian osoitus, myöskin miksi naisen pitäisi heti mennä naimisiin kun on saanut yheltä muuten se on huono nainen jos on maannut useamman kanssa ennen.
Itse nautin seksistä ja onneksi asun niin isolla paikkakunnalla ettei täällä ole ahdasmielisiä ihmisiä jahtaamassa muita-
Onko puumanainen sellainen, jolla on vaappuva kamelimainen kävelytyyli ja enemmän tai vähemmän mairittelevat tuoksut ympärillään?
Tiedoksi puumanainen on se jota nuodet miehet haluu, eikä se jota läskimahainen keski-ikäinen raappahousuinen mies luulee saavansa.
Siis tiedoksi eihän Puumanainen koskaan haluaisikaan koskee semmoisen tikkuun joka ei läskimahalle takaa näy miehelle ite joten kokeileppas miten sulle käy näkyykö se penis mahasi takaa kun se siis seisoo.
no huh tätä en ollut ajatellutkaan,,, voiko näinkin toimia, oonpas mä sinisilmäinen.
Parhaissa tapauksissa on katsomo livenä jossain..
Siis nuoria miehiä 20-30 ,,joku niiistä ihastuu suunnattomasti johonkin naiseen
,,ja imartelee ja kehuu ja on hulluna,,,se tuntuu kivalta naisesta.
Ja kun se muhii niin syttyy erottinen puoli ja sit mennään..
Voi olla monia tapaamisia. Joskus voi olla siinä ihanassa makkarissa
kameroita::)) ja kun ollaan siinä tilassa kukapa huomaa ja hullaantunut nainen tekee mitä vaan. Kaikella kunnioitukseella naista kohtaa.
Pahinta on et kymmenen poikaa katsoo ja nauraa::))
jälkeen päin kuvia videoita,, Tämä vain tiedoksi..
Taitaa olla ihan sun oma yksityinen fantasia tämä, että pojat katselee ja nauraa. No, fantasiansa kullakin.