sinä sopisit mulle

loistavasti, kun ollaan niin samanlaisia...miksi sä vilkuilet sitä yhtä? Ei se ole läheskään sun tasoisesi, -mä olisin.-
4306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

moi anna käsi

naiselle vai miehelle

Äänestä

Tietääkseni en ole vilkuillut pitkiin aikoihin ketään muita kuin sinua, siis tietysti jos olisit se minun hän :)

Äänestä

tuolla ettei se joku on mun tasoinen, et se on mun ulottumattomissa vai?

Äänestä

Mitä sinä yhdellä kädellä ?? Minusta alkaa kuule tuntumaan, että olet vienyt minusta
jo kaiken, sydämineen, sieluineen päiivineen :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


anna käsi kirjoitti:

loistavasti, kun ollaan niin samanlaisia...miksi sä vilkuilet sitä yhtä? Ei se ole läheskään sun tasoisesi, -mä olisin.-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu