seuraavat nettiäkin housut märkinä,että olisko jotain sellaista mistä voisi valituksen tehdä.Nämä lähinnä vasemmistoa edustavat fanaattiset ja aika höperöt henkilöt suututtavat poliisiakin näillä tyhjänpäiväisillä ilmoituksillaan.
Itse mamuthan eivät näitä ilmoituksia niin paljon tee,vaikka somalit ovat tosin kovia valittamaan,vaan kyseessä on nämä suomalaiset ammattiloukkaantujat.
Itse mamuthan eivät näitä ilmoituksia niin paljon tee,vaikka somalit ovat tosin kovia valittamaan,vaan kyseessä on nämä suomalaiset ammattiloukkaantujat.
Vastaukset 4
Vanhimmat
No se on ihan vaan sen takia, että oppisitte tekin käyttäytymään netissä niin kuin julkisella paikalla kuuluukin käyttäytyä.
Ai housut märkinä?
Ne jotka eivät voi tehdä mitään tuottavaa työtä ovat keskittyneet valtion apuihin ja mamutukseen uskoen sen olevan maailman pelastus.
Mutta, kun ei ole.
Tuollaisella vain yritetään poistaa omaa vajaavaisuutta, eiväthän he voi itse tehdä mitään.
No poliisiahan ei kiinnosta Suomi24-palstojen jutut,heillä on paljon tärkeämpääkin tekemistä kuin kuunnella näiden narsististen ammattiloukkaantujien itkemistä.
Vähän väliä joku reppana sanoo tekevänsä jostain jutusta ilmoituksen kytille,eikä niistä ikinä tule mitään sen enempää.Ammattiloukkaantujat ovat idiootteja jotka kuvittelevat omaavansa jotain valtaa.