Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

joskus edes

Mistä löytäs lohtua naisesta,kun omaa ei enää kiinnosta.pitkä avio takana.en ole varakas
olis kivaa vaihtelua
179
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mene thai hierontaan, siellä voit sopia kaikesta muustakin, ovat avoimia ja hyviä, on yleensä hyvä kohtelu ja järkevään hintaan. Halvemmaksi tulee kuin avioliitto. Olen itse ollut ja olen jopa kymmenien kanssa ja tyytyväinen. Ovat reiluja lisäksi, et pety myöskään värkkien suhteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kartu kirjoitti:

Mistä löytäs lohtua naisesta,kun omaa ei enää kiinnosta.pitkä avio takana.en ole varakas
olis kivaa vaihtelua

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu