Pelit sujui ihan kohtuullisen hyvin , vaan selostus OLI huonoa . eI Jortikkaa ei ketolaa . Hiukan väriä selostukseen ja kommentointiin. EN ole ainoa Joka jäi kaipaamaan JUHANI TAMMISTA. kirkonpenkissä ollaan hiljaa ,,, EI selostamossa.
Missä Tami
6
175
Vastaukset
- ei sepään niellyt
samaa kaipaamme mekin !!!!!!!! jee don TAMI
- ton dami
Tami oli Vatikaanissa. Muuten olisi tullut mutta kun sai pussata Paavin sormusta. Paavi halusi keskustella maajoukkueen perustamisesta Vatikaaniin, kun oli humalaiselta suomalaisturistilta kuullut että jos voittaa kisat niin saa vuodeksi pojan kotiin.
- vain elämää
Niinpä niin , ollaan sitä kovaa kekkomiestä . ELÄMÄSSÄ on muutakin ! Ja eläköön AURINKOKUNIGAS..
- kotikatsoja
vain elämää kirjoitti:
Niinpä niin , ollaan sitä kovaa kekkomiestä . ELÄMÄSSÄ on muutakin ! Ja eläköön AURINKOKUNIGAS..
Kyllä Ketola yhden "aurinkokuninkaan" aina voittaa. Vellu oli hyvä.
- onko doupannut
kotikatsoja kirjoitti:
Kyllä Ketola yhden "aurinkokuninkaan" aina voittaa. Vellu oli hyvä.
Meirän äitee on vahvempi kun teirän äitee,, ja tutia huuleen ......
- tamin totuus
Missä viipyy Tammisen valmennus-sopimus Etelä-Koreaan jonne uhosi olevansa erittäin vahvoilla. Sopimus piti allekirjoittaa heti vuoden alussa.
Annapa kun arvaan. Korealaiset ovat tehneet hyvää taustatyötä ja selvittäneet Tammisen taustatiedot. Historia paljastui kaameaksi. Kaveri saa aikaan kaaosta ja sekasortoa joka seurassa jossa on ollut valmentamassa (huutamassa).
Lisäksi hänellä on kyky saada seuran talous kuralle. Kaverille tuppaa kertymään vihamiehiä vähän joka paikassa. Joukkueen häviö on aina tuomarien syytä. Lehdistötilaisuudessa huutaa naama punaisena syyttäen tuomareita, toimittajia ja ties ketä. Siis aivan pelle on kyseessä. Kaveri on täynnä itseään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1491737
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu111571Joensuun (kaupungin) kiusaamisongelma
Syrjitään, savustetaan ulos ja kiusataan. Pieneen piiriin ei kaikki mahdu. Tehdään elämästä mahdotonta, jolloin ainoa va291196Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu1931131- 84997
- 74951
Evoluutioteoria on varmuudella väärin - monet tutkijat irtisaunoutuvat siitä
Tutkimuksissa on löytynyt paljon näyttöä siitä, ettei evoluutioteoria ole totta. Monet tutkijat kuitenkin vielä kannatta351923- 61798
- 49771
- 50766