Tuossa muutama vuosi sitten kävi sellainen juttu, että ex-muijakaverini petti minua miehen kanssa, joka joukkoraiskautti exäni.
Kun tieto tämän miehen touhuista alkoi päästä yleiseen tietoon, monet naiset kiinnostuivat tästä miehestä ja miehellä alkoi olemaan naisia jonoksi asti.
Minulle miehenä tämä juttu on tullut aikamoisena järkytyksenä ja etenkin se, että yksi näistä miehestä kiinnostuneista naisista oli sellainen nainen, joka on kovaan ääneen puhunut raiskaajia vastaan ja raiskattujen naisten puolesta.
Onko tällainen ilmiö yleinenkin? Olen todella järkyttynyt tapauksesta kaikinpuolin.
Raiskaajista kiinnostuvat naiset?
miesymmällään
5
135
Vastaukset
- Wice guy
In your Dream......
- älyhoiäläjätä,.
Tutkimus kertoo: Internetin trollaajat ovat sadistisia, narsistisia ja psykopaattisia!
Taidat olla se kyseinen vajakki!- aloittaja...
Sä trollaat nyt itse. Aloitusviesti ei ole trolli, vaikka suurin osa tämän palstan viesteistä onkin ja siksi myös tämä aloitus näyttää trollilta.
- Mustaakin mustempi
Kyse on siis mustasta miehestä ja ns. "raiskauksista"?
- aloittaja...
Ei ole kummastakaan, mustasta miehestä, tai "raiskauksista".
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522165
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3381376Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.941335- 1581218
- 681041
- 35968
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31919Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos60897Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta27852Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46829