saan sinut hali- suukkoetäisyydelle, olen aika naaraskissa! Kiima vie, ja halut ohjailee. Et uskoisi viileästä minusta. Kaikki pidätellyt himot sinuun kohdistuvat pääsee siinä kohti valloilleen, ja tuskin itsekkään uskon enää tiedostavani ihan kaikkea, mitä tapahtuu siinä hetkessä. Mutta, nautit ihan varmasti :)
Et mies tiedä,
että kun
10204
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
mitäs kun tulee menopaussi? Yäk sun juttujasi. Kiima vie miehen kuin miehen luokse.
missä sä luet aloituksessa menopaussista??? iästä???? sinuna olisin erittäin huolissani psyykestäsi, olisko SUN syytä käydä juttelemassa ammattiauttajien kanssa!
Kateuskin suurina määrinä on sairautta.
täytyy ajatella pidemmäksi...tämä hetki ei ehkä aina riitä,
Joku on vaan kateellinen aloittajalle ja siinä kaikki. Hänen pitäisi myös ymmärtää että Kateus on yksi seitsemästä kuolemansynnistä pahimmuusjärjestyksessä numero 2.
Hänen olisi hyvä lukea tämä:
http://fi.m.wikipedia.org/wiki/Seitsemän_kuolemansyntiä
Aloittajalle toivotan onnea mukavan kuuloiseen yllätykseen miehelle. :)
Heh.. hauska kuvitella juuri hänestä. Aina niin fiksu nainen jne. mutta sitten saattaisi innostua kun tilanne olisi päällä.
no- se nähdään sitten, tai sinä/ hän näet. Itse itseni tunnen, ja tiedän, että olen sellainen ( raju), kun se oikeanlainen mies tulee iholle :)
huvittava nainen. Uskallatkohan sitten kuitenkaan?
No sano se mulle viestillä
haluni häneen kasvotusten, jos joskus toivottavasti alamme jutella henkilökohtaisia.
niitä pidäteltyjä haluja on täälläkin "JONKINVERRAN" nii voi olla että siinä joku taju katoaa mutta ehkä joku uusi alkaa?? takuulla nautin!