Kotka on täynnä puistoja.
Useammissa puistoissa on myös mahdollisuus grillaamiseen ja muuhun vapaa-aikaan.
Mikä on mielestäsi Kotkan paras puisto ja miksi?
Useammissa puistoissa on myös mahdollisuus grillaamiseen ja muuhun vapaa-aikaan.
Mikä on mielestäsi Kotkan paras puisto ja miksi?
Vastaukset 8
Vanhimmat
miksi sinne puistoisiin mennä eläöää esittämään kun voi sitä muutenkin wsittääö
Häh nyt en kyllä saanut mitään selvää. Sitä se tekee kun vedetään sorbusta aamusta iltaan.
Nyt kyllä puhut Packaa. Sorbusta ei ole valitettavasti valmistettu enää pariin vuoteen. Ota selvää asioista ennen kuin alat sormella osoittelemaan.
Leninin puisto patsaan vuoksi
Paras puisto on tämä. Demut maistelemassa Iskelmä grillimakkaraa.Kohta kuuluu elävää musaa . Slurps Slurps Slurps AAH OIH IHANAA!
http://3.bp.blogspot.com/_kiiG17N_u48/SngCVIQoIVI/AAAAAAAAAD4/_2lkQzvwb-M/s1600/katariinan_suloisessa_sdp_puistossa.jpg
Tällä palstalla on lähes mahdotonta saada aikaan järkevää keskustelua.
Silti kannattaa silti yrittää.
Minun mielestäni Mansikkalahti on yksi parhaita paikkoja viettää aikaa. Merenranta ja mahdollisuus grillaamiseen. Katariinan puisto on liian tuulinen. Mansikkalahti on sopivasti suojassa.
Joki-puisto on kiva samoin Roska-Ruka niissä on grillauspaikka ja Sapokka on myös hyvä ei oikein parhaaksi osaa nimetä mitään näistä ja onhan niitä viellä muitakin hyviä puistoja.
Kyllä noi persut on törkeitä ,joka asiaan sotkevat politiikan ,lisäksi esittelevät omia jäseniään demareina. Onko niiden pitänyt mennä Katariinan puistoonkin tekemään tuollaista ,että ihmiset luulisivat demareista kaikenlaista. Ovat aika epätoivoisia ,koska loppu häämöttää jo heille . Ei tarvitse odottaa muuta kun ,että vaalit ovat ohi niin persut eivät enää politiikassa sohi.