Kultahietikolla Hotelli Slavey ?

matkakuume nousee 35

Hei!

Onko kukaan lasten kanssa matkustanut ko. hotelliin ? Kokemuksia ? Erityisesti huoneen koosta ja all inclusiven toimivuudesta :)

3

220

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tartza

      Hei! Mielenkiinnolla kuulisin myös kokemuksia, koska mekin olemme lähdössä ko. hotelliin viikoksi heinäkuussa:)

    • Tartza

      Niin, ja olispa melko mainiota, jos samaan hotelliin ja samaan aikaan sattuisi suomalainen lapsiperhe (jossa olisi ainakin yksi esiteini neiti) :)

    • family

      Oltiin kesällä 2012heinäkuussa ks hotellissa huone ok siivous pelasi all inclusive oli hyvää ruokaa lapset tykkäs jälkkäri kakukut esim viime kesänä sama paikka mutta tjäreborgin matkalla ja eri hotelli green park pettymys suuri nyt olemme lähdössä kesäkuussa sunny Beachin ja hotelli on iskar

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 109
      3596
    2. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      76
      3148
    3. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      83
      2598
    4. Suomalainen lähti ilman takkia sotaan

      Malli oli "kajander", johon kuului pelkästään kokardi, ja sotilaan itse metsästä katkoma puukeppi ryssien huitomiseen.
      Maailman menoa
      6
      2394
    5. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      217
      2252
    6. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      30
      2141
    7. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      42
      919
    8. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      918
    9. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      52
      806
    10. Haapaveille jotain uutta!

      Huoltoasema Haapavein keskustaan tulossa. Semmoista Jeppasissa jaappasevat.
      Haapavesi
      16
      760
    Aihe