tuntijalle..

Hei,raskas viime vuosi takana,ero tuli ja vaikeita asioita on nyt ollut paljon muitakin jaksamista on tosiaan ollut..näetkö valoa tunnelin päässä hetkeen mulle...tv platini
277
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ja vielä ajattelen pienesti, että olisiko paluuta vanhaan suhteeseen..entä työ ja toimeentulo eteenpäin,vaikeuksia myös siltä osin tällä hetkellä..kiitos jo etukäteen jos katsoisit mulle,tv platini

Äänestä

Hyvältä näyttää. Näen selvästi että posahtaa jostain rahaa ja rakkautta oikein roppakaupalla - ehkä vanha suola janottaa puolin ja toisin... sekä veret seisauttava lottovoitto tms. on tulossa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


platini kirjoitti:

Hei,raskas viime vuosi takana,ero tuli ja vaikeita asioita on nyt ollut paljon muitakin jaksamista on tosiaan ollut..näetkö valoa tunnelin päässä hetkeen mulle...tv platini

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu