BitcoinDome - Ilmaisia bitcoineja

Cryptomies

Monet ovat varmaan tässä vaiheessa jo jotain kautta kuulleet bitcoineista? Kenties jopa hankkineet niitä pahan päivän varalle?

Mikäli ette ole niin nyt on korkea aika! Bitcoineja voi saada ihan ilmaiseksi netin kautta hyviäkin määriä. Turha tietenkään odottaa että tällä rikastumaan pääsee samantien, mutta aivan varmasti pientä lisätuloa saa kivasti ja mistä sitä tietää näidenkin arvon myöhemmin jos bitcoinien arvo nousee..

Yksi hyvä uusi sivu jossa on kaikki tarpeellinen tieto ja lueteltu tapoja saada ilmaisia kolikoita on BitcoinDome, kannattaa käydä vilkaisemassa. Osaisitteko te kertoa vastaavia tapoja/sivuja?

BitcoinDomen osoite on; http://bitcoindo.me

3

123

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • $£€&£¥₩

      Bitcoin sukeltaa...jo alle 400 €.

    • Cryptomies

      Mutta mistä sitä tietää koska taas nousee? Ei se varmasti haittakaan tee kerätä näitä talteen kun helposti ja ilmaiseksi saa..

    • Nalle Bitcoin

      Nyt on paljon yli 400€. Kyllä tuolta kannattaa ensimmäiset Bitcoinit esim hakea. Moni palvelu noista on siitä hyvä, että saa palkaksi Bitcoineja kun katselee osittain varsin mielenkiintoisia Bitcoiniin liittyviä sivustoja. Saa näkemystä Bitcoinista ja samalla vähän bitcoineja. Kukapa tosiaan tietää, vaikkapa parin tunnin kokeilulla saaduilla bitcoineilla saa vuoden päästä ostettua uuden auton?

      Tuo pahan päivän varalle sanonta sopii mielestäni oikein hyvin Bitcoineihin :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      82
      7076
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7043
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      106
      6143
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5394
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5228
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      60
      5173
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5098
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4585
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3457
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3370
    Aihe