mitä pask,aa koneella? Ei toimi Windows update, ei pääse kauppaan, eikä sähköpostikaan (outlook) toimi kunnolla?
Mikä ratkaisuksi?
mikä ongelma 8.1?
6
336
Vastaukset
- 1234567890
Itsellänikään ei ole windows update toiminut alusta lähtien.
- kysyvä-11
eipä tuo minua auta mitenkään. Asensin 8.1 kuukausi sitten, kaikki toimi tänne asti aivan normaalisti, myös tuo Windows update.
Millälailla ei toimi?
- kysyvä-11
Windows update ei toimi, hakee vaikka tuntitolkulla, siis se rinki pyörii ja pyörii, mitään ei tapahdu, eikä tietenkään hiirtä klikkaamalla mene pois sivulta eikä minnekään muuallekaan. Täytyy kirjautua ulos ennen kuin pääsee pois.
Kauppaan ei saa yhteyttä, "tarkista internetyhteydet" jne plää plää. Kuten huomaat, ei ole yhteyksissä mitään vikaa kun tänne kirjoittelen. moni muukin toiminto takkuaa aloitussivun ruuduista. Kuten kerroin, muutaman viikon 8.1 asennuksen jälkeen kaikki toimi hyvin. - kysyvä-11
no nyt pelittää, tein järjestelmänpalautuksen, update toimi sen perään (17 tärkeää päivitystä), kauppaan pääsin ja sain korjattua sitä kautta myös tuon outlookin......katsotaan nyt ilmaantuuko uusia ongelmia.
- updateton
kysyvä-11 kirjoitti:
no nyt pelittää, tein järjestelmänpalautuksen, update toimi sen perään (17 tärkeää päivitystä), kauppaan pääsin ja sain korjattua sitä kautta myös tuon outlookin......katsotaan nyt ilmaantuuko uusia ongelmia.
tein järjestelmänpalautuksen.
Miten sen teit?
mullakaan ei toimi update.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 501607
- 621562
SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p101128- 60931
- 49914
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?41765Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit86620Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118617Sotekeskus
Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit32597- 38556