Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

spermat pimpistä

Miltä kuulostaa nuolla omat mällit naisen pillusta,mulla joskus käynnyt mielessä.
3349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

normi hommaa

Äänestä

ihan normaalia hommaa Monta kertaa olen nuollut kun nainen hajareisin pääläni valuu mällit ulos kivasti

Äänestä
  • Sama juttu. Usein tulee aktin jälkeen nuoltua spermat vaimoni pillusta ja yhtä usein saan myös ihanat pissat suuhuni. Meillä molemmat tykkää siitä..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


japi74 kirjoitti:

Miltä kuulostaa nuolla omat mällit naisen pillusta,mulla joskus käynnyt mielessä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu