Rakastan ihmisiä

Mikä mulla on ?
5102
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei mikään, olet vain vähemmistöä.

Ihmisistä pitää puhua paskaa, antaa heistä toisilleen väärää kuvaa, että he olisivat huonommissa väleissä toisiinsa kuin sinuun, suureen ohjailijaan.

Äänestä

ps. sarkasmi.

Äänestä
  • Tuokin oli

    Äänestä

  • yks kummajainen kirjoitti:

    Tuokin oli

    :D

    Äänestä

tuollainen on hulluutta koska he eivät itse vain kestä niin suurta myötätuntoa ja välittämistä. heidän aivonsa ovat vielä alemmalla taajuudella. ehkä myös rakastat elämää ja ehkä löytänyt sydämesi valitun?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yks kummajainen kirjoitti:

Mikä mulla on ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu