En mä sua ajattele.

Luulet vaan.
6219
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

En miekään sinua.

Äänestä

Varo ettei ne jää ristiin ;o}.

Äänestä

No hyvä, mäkin voin nyt lopettaa sun ajattelun.

Äänestä

tiedän, olen ihan paska kaikessa

Äänestä
  • Piski on ajatuksissasi ja sydämessäsi. Pian piskipuolisosikin.

    Äänestä

Niin niin. Minäkin pistän jalat ristiin. Ja varmuuden vuoksi rupean vielä ristiinpukeutujaksi ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sormet ristissä kirjoitti:

Luulet vaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu