tuotantotyöntekijä

näyttäs olevan haussa nokialla MOL,in sivuilla. proffice finland oy
10272
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

jaa, kyllä sitä näemmä vielä suomessa työtäkin on.

Äänestä

Onko puhelinmyyntiä?

Äänestä
  • ei ole. mol.fi - nokia

    Äänestä

  • proffice finland oy

    Äänestä

  • poiopoi kirjoitti:

    ei ole. mol.fi - nokia

    mitä jäpä duunaa ??

    Äänestä

Tämä onkin henkilöstövuokraaja.

Äänestä
  • Vaikka ei minulla ole mitään alaa vastaan. Muuten vain tutkailin mistä kyse. Lycka till. Työlle hanakoille läytyy aina jotain oikeaa työtä.

    Äänestä

  • tutkinu kirjoitti:

    Vaikka ei minulla ole mitään alaa vastaan. Muuten vain tutkailin mistä kyse. Lycka till. Työlle hanakoille läytyy aina jotain oikeaa työtä.

    "Työlle hanakoille läytyy aina jotain oikeaa työtä"

    Joo, kyllähän työtä aina löytyy! Palkanmaksajista vain on kova pula.

    Äänestä

onhan siellä toinenkin tuotantotyöntekijän paikka haussa, valtti henkilöstöratkaisut ky. näkyy MOL.FI sivulla - nokia.

Äänestä
  • kyllä sitä näköjään vielä työpaikkojakin on..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


wwrty67 kirjoitti:

näyttäs olevan haussa nokialla MOL,in sivuilla. proffice finland oy

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu