Don't stop for nothing, it's full speed or nothing.

Minä en elä mutta joskus kyllä olen, siinä saa vähän elämän makua, tietää mistä elämässä on kysymys.

http://www.youtube.com/watch?v=x8qcf3EB6SU
3148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

minä haluan,että hän eläisi,eikä vain olisi mukana.

Äänestä

Niin siis tuohon tyyliin elämistä, mutta niin tuollaisessa oppii asioita että mistä elämässä on oikeasti kysymys.

Äänestä
  • punainen BUF eilen. Aavistus. en tiedä joku kiinnitti huomion vaikka vain takaraivo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


moottorinhengitys kirjoitti:

Minä en elä mutta joskus kyllä olen, siinä saa vähän elämän makua, tietää mistä elämässä on kysymys.

http://www.youtube.com/watch?v=x8qcf3EB6SU

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu