Lätkäjoukkue kova syöttämään ja juottamaan

Saattoi puavo potra arhipenkko todeta pahnoilta herättyään.
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei kai vaan legendaarinen maitomies Semu Telanne kaatanut juomaa suoraan puhujan nieluun ?

Äänestä
  • Tuosta voitaisiin arhinmäenSiltaa pitkin päätyä ajatuksiin, että Jääkiekkojoukkueilta vastedes kaikki edustuskulut pois. Grogini ei tarvitse lätkää, mutta jäitä kyllä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jäätävä ottaja kirjoitti:

Saattoi puavo potra arhipenkko todeta pahnoilta herättyään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu