Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Sukkahousut ja kengät

Löytyykö samanhenkisiä. Hikiset sukkahousut naisen jalasta nostavat munan pystyyn. Sellaiset kun löytää nenän alle, on pakko runkata pussit tyhjäksi. Kyläpaikoista näitä löytöjä useinkin tekee.
Joskus sieltä kuuluisasta pyykkikorista on löytynyt varsinkin kesäaikaan jo hiukan varpaiden kohdalta "kovettuneet" sukkikset /polvisukat. Voi sitä onnea ja iloa jolla munaa runkataa kun löytö sattuu kohdalle.
Kengistä parhaat ovat mielestäni korkkipohjaiset sandaletit joiden pohjaan varpaat ovat piirtäneet kuvion. Lisäksi korkkipohja on imenyt ihanat tuoksut sekä suolaisen aromin varpaista.
Toinen kenkä nenän alle ja toiseen munaa sisään kengän kärkiosasta, ja pienen kenkään nussimisen jälkeen spermat kenkään.
Mahtavaa on myöskin hikisiin polvisukkiin nussiminen. Toiseen sukkaan muna sisälle aivan kärkiosaa ja toista haistellen ei kauaa mene kun sperma tirskahtaa sukan kärkiosan läpi. Mahtavaa.
181367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Milloin viimeksi tarkistutit mielenterveytesi?

Äänestä

Olisiko ollut viimeksi vuosi sitten kun sain vastaanotolla haistella naispsykologin hikisiä sukkiksia suoraan jalasta.

Äänestä

Nyt ei oo kyllä lääkitys kohillaan!

Äänestä

samanmoinen vouhka joka nuuskii,imee sukkahousujen haaroja wau miten hyvin ne sitovatkin tuoksun,maun"niitä imiessä, haistellessa kiihottavaa runkata"mälli lentää 1 m päähän" uuh'

Äänestä

No löytyyhän täältä muitakin kuin "kotitpsykiatreja" ja itseoppineita lääkityksen asiantuntijoita. Toki olen "otettu" kun terveydentilastani ollaan huolissaan.
Eilen töissä lopetti työsuhteensa nuori neiti joka hylkäsi lähtiessään open toe malliset työkenkänsä naisten pukuhuoneeseen. Iltavuorossa mahtava runkkuhetki hikisten kenkien kanssa. Säilöin kengät omaan kaappiini.
Luulisin että myös tänään töiden päätyttyä, joudun kaivamaan seisovan munani esiin ja työntelemään paljasterskaista munaa hikiseen kenkään kunnes lasti lentää komeasti varpaiden aukosta, samalla hikistä aromia toisesta kengästä nuuskien. Kyllä iltavuorot yksin töissä on mukavia.

Äänestä
  • ime munaa homo!

    Äänestä

Johan oli iltavuoro. Ehdin kotiin hiukan ennen puoltayötä. Ajanvietteenä hikiset open toe kengät. Riisuin itseni alasti pukuhuoneessa ja aloin tehdä jälleen tuttavuutta kaappaamieni kenkien kanssa. Jo heti kenkien haisteluvaiheessa muna seisoi terhakkaasti. Kiimatippa nousi koristamaan terskaa joka tykyttäen halusi jo kengän sisään.
Työnsin paljasterskaisen munan kengän kärkeen läpi varpaiden aukon niin, että terska työntyi kärjestä esiin. Selinmakuulle lattialle, toinen kenkä haisteltavaksi ja toisella kengällä munaa runkaten. Kengän kärki hieroi terskan alapintaa ihanasti. Kun samalla haistelin ja nuolin suolaista hikeä toisesta kengästä, oli nautinto ja tuoksut niin mahtavat että runkkaaminen kiihtyi ja hetken päästä spermalasti lensi komeasti kengän kärjestä lattialle. Sen jälkeen suihkuun ja kun katselin kenkiä pukuhuoneen penkillä oli pakko runkata uudelleen, tosin eri "kaavalla". Loistava iltavuoro.

Äänestä
  • Toivoisit tietysti homo että joku karvainen homorunkkari ,panis sinua perseeseen kuppasella kyrvällään?

    Äänestä

  • miäs kirjoitti:

    Toivoisit tietysti homo että joku karvainen homorunkkari ,panis sinua perseeseen kuppasella kyrvällään?

    Onko sulla kauankin ollut noita homo fantasioita miäs?

    Äänestä

Ihan kiva lukea muidenkin edesottamuksia naisten kenkärintamalla. Itse en noista open toe kengistä ymmärrä, mutta tennarit, saappaat jne saavat himot heräämään.

Äänestä

Kumpparit parhaat

Äänestä

Jos käytetyt sukat ja sukkikset kiinnostaa niin täältä löytyy oikea nainen jolta kysyä!

Voin alkaa lähettelemään niitä postitse halutessas minigrip pussiin pakattuina niin kaikki tuoksut säilyy.. :) ei tarvi mennä kyläpaikkoihin salaa pyykkikoreja penkomaan kun täältä saat niitä oikein hyvällä omatunnolla! ----->[email protected]

Äänestä

Pikkaireita, sukkiksia ja kaikkea toiveiden mukaan erittäin edullisesti. Voin myös soittaa ja kuunnella kun laukeat puhelimessa ja kannustaa ;)
Meilaa toiveet ja lisätiedot [email protected]

Äänestä
  • Juu ja olen M koon nainen ;)

    Äänestä

  • mirrinen miauh kirjoitti:

    Juu ja olen M koon nainen ;)

    Vaimon Hai- saappaiten haju on paras. Hän pitänyt niitä päivän jalassa. Autoa on niillä ajanut aika paljon , muuten sanoi, että on hyvät autoilukengät.

    Äänestä

Niin on.
Itse käytän niitä,pussien tyhjenykseen jalassa.

Äänestä

Tosi hyvä kuva. Alkoi jo muna nostelemaan päätään, kun samalla haistelin vaimon hikisiä sukkiksia. Töissä tänään taas naitu sitä hikistä kenkää, ja kohta pakko runkata tuota kuvaa katsellen ja hikisiä sukkiksia haistellen samalla kuvitellen että sukkikset joita haistelen ovat juuri tuon kuvan naisen jalasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


open toe kirjoitti:

Löytyykö samanhenkisiä. Hikiset sukkahousut naisen jalasta nostavat munan pystyyn. Sellaiset kun löytää nenän alle, on pakko runkata pussit tyhjäksi. Kyläpaikoista näitä löytöjä useinkin tekee.
Joskus sieltä kuuluisasta pyykkikorista on löytynyt varsinkin kesäaikaan jo hiukan varpaiden kohdalta "kovettuneet" sukkikset /polvisukat. Voi sitä onnea ja iloa jolla munaa runkataa kun löytö sattuu kohdalle.
Kengistä parhaat ovat mielestäni korkkipohjaiset sandaletit joiden pohjaan varpaat ovat piirtäneet kuvion. Lisäksi korkkipohja on imenyt ihanat tuoksut sekä suolaisen aromin varpaista.
Toinen kenkä nenän alle ja toiseen munaa sisään kengän kärkiosasta, ja pienen kenkään nussimisen jälkeen spermat kenkään.
Mahtavaa on myöskin hikisiin polvisukkiin nussiminen. Toiseen sukkaan muna sisälle aivan kärkiosaa ja toista haistellen ei kauaa mene kun sperma tirskahtaa sukan kärkiosan läpi. Mahtavaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu