Miehet tai naiset.Ottasitteko vaikka poskeen. Kuka arvaa mitat?
http://aijaa.com/lr8o8U
http://aijaa.com/lr8o8U
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 30
Vanhimmat
Voin ottaa joka ruumiinonkaloon tuon. Mittaa en osaa sanoa lähikuvastasi, mutta iso on ja veikkaan 15x 12? Olet itse pieni mies, mutta sinussa on siten parempi hyötysuhde;)
Korvaan tuo ei sovi, mutta varmaan tekee hyvää kaikkialla muualla. Sanoisin aika normaaliksi suomimulkuksi pituuden ja painon, anteeksi, ympärysmitan osalta.
Haluaisikohan se asiantuntevan manipulaation? Hyvä seisokki tosiaan ;)
Onko sulla jotain Suomea tai suomalaisuutta vastaan? Lähtisit ny wittuun täältä, ei kaivata tuollaisia.
Mitä höpäjät? Kokeilepa selkokielellä tuota kysymystäsi.
veikkaan 16\14 menikö lähelle
itselläni on 15\13 ja tuo näyttää aavistuksen kookkaammalta
Lähikuvista vaikea veikata kokoa.
Pidätkö tätä palstaa seuranhakupalstana, vai miksi kyselet ihmisten suuntautumisia?
Minä veikkaan tuon nuorukaisen komeaa ja hyvin jöpöttävää kalua yli keskimittaiseksi ja tarkoitan oikeaa keskikokoa, enkä jotain rfsu:n laittamaa hupikokojutskaa.
Missähän päin noin komia kalu asustelee?
Laitas postia--- [email protected]
17 senttimetriä.
Perus 14cm lötkö, huomatkaa kuvakulma ja verratkaa peukalon kokoon. Tuollaisella kuvakulmalla kikkailemalla joka Askon 13 senttinen näyttäisi massiiviselta.
Juu. Lötkö mikä lötkö. Kaveri painaa peukalollaan alaspäin. Muuten olisi navassa kiinni. Komea peli tosiaan ja sai kommenttia kademielisiltäkin.
Ihan naperot ei saa kateutta osakseen.
Kyllä tuon voisin kämmenelle ottaa ja hellästi kutkutella huulillani, laitahan viestiä - [email protected]
17/12,5
17/5
Ensinnäkin..kalu on todella kauniin mallinen...
Kuvakulmat ja muut vaikutta aika paljon, mut käteen ja muuhun kun vertaa, niin sanoisin patukan olevan 15cm pitkä ja ympärystä 13.
Varsin ihanteellinen siis...alkuperäiseen kysymykseen vastaa, että kykllä ottaisin mielellään poskeen :-)
Ei tuo 13cm paksu ole. On normaalia paksumpi 11.5cm paksu ehkä. Pituuden sanoit aika lähelle. 14cm oma veikkaus. Isohko!
Onko tuo siis mielestäsi normaali suomikulli? Olenhan sanonut, ettei täällä kotimaassa aivan pienet ole.
Komea kullinpätkä on ja herättää monissa haikeutta. Avaaja voisi kertoa todelliset mitat, niin ei tarvitsisi kenenkään veikata tuota aivan juniorimalliksi. Näkyy olevan kasvanut jo täyteen mittaan, eli tuskin enää tuosta kasvaa. Eikä tarvitsekaan.
btw. 14/11,5 ei ei ole missään päin maailmaa isohko. Aasiassa vähän keskikokoa isompi, mutta siellä on tunnetusti pienet nappulat.
Ei mikään erikoinen...
Näitkö jossain sitä mainittavan erikoiseksi?
Hyvä normikulli. Ei mikään 9-tuuman monsteri.
Menkää baariin tai muualle,tuskin kaikkia kiinnostaa homojen seksi. Itse asiassa aika ällöttävää. Suomessa homot ovat nostettu jo liian suurelle pallille. On Ministerinäkin Haavisto ja hänen kampaaja ystävänsä. Sairasta.
Haaviston "ystävä" ei ole ministeri ja sairasta on ainoastaan sinun teksti.
Älä mieti asioita, jotka eivät sinulle millään lailla kuulu, eli toisten seksielämää mm. Haaviston tapauksessa.
Jos joku juttu ahdistaa, niin välttele sellaista...
Kyllähän sinäkin homo kuulut ja näyt tällä palstalla. Painu helwettiin!
Meinasitko jäädä yksiksesi jaarittelemaan tänne?
Ei tullut kauppoja :D
sairasta
Omppu Oulusta?
Ihana, panisin ;O)
kyllä on mahtava kalu aikuisen naisen kanssa joka on tottunut naimaan kalu on varmaan ihan sopiva mutta nuorelle pojalle liian iso jos sitä yritetään peräsuoleen minua opetti aikuinen mies itse ilin 15 v hänellä oli saman lainen sitä oli mahtava runkata ja ottaa suuhun aivan laukeamiseen asti muualle se ei mahtunut kyllä runkattiin ja imutettiin hyvää
Taidatkos tuota tuon selkeämmin sanoa...
Nuorena olet päässyt parrun makuun. Siitä onnittelut. Oulun Asko on vajaa neljäkymppinen, ja ehkä siitä syystä ei ole saanut kuin omaa kättään. Mutta sitä kyllä taajaan silloin, kun vielä edes juuresta seisoi.
Ympärysmittaa saattaa olla jopa 15cm ja se osuu oikeaan niin pituutta 20 cm.