Misterin savusauna UIK

Tytsit oli radalla tänään, mutta nyt palattiin kotia ja ajateltiin, että pitäähän tänne yks Lotikka-viesti laittaa että saatte dissata kunhan itekki palajatte baarista:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=644719212260425&set=a.584135914985422.1073741825.100001670569937&type=1&theater

Misterin upea savusauna, ei oo joka pojalla tuommosta, kyllä tuolla kelepaa kuumia misuja saunottaa. On se U.R.O.S.

UIK
9154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ihana näkönee pätsi!!! Tääl Utsjoel oh kaa palojonna kimuloi jottansa lovettaa sitä etelän Mr. Lotharii

Äänestä

UIK UIK huutaa misteri kun panen sitä kuivana kakkoseen!

Äänestä

up

Äänestä

Saunamajuri ei ole mikään uros vaan palvelija.

Äänestä

Ei ole lotikan sauna. On leirialuun hallinassa.
Mitä tuo tyhjäpää horisee, omiiko kateuksissaan tuonkin.

Äänestä
  • Muonion Aslak kaamoskänneissään taas hourii omiaan.

    Äänestä

  • fghfggfghgg kirjoitti:

    Muonion Aslak kaamoskänneissään taas hourii omiaan.

    Taitaa antaa Misteri kyytiä misuilla saunan lämmössä!

    Äänestä

Kuulehan Anssi ja lue huolella.

Jos ja kun sinulla on sitä pätäkkää (kukaan aito rikas ei kehu rahoillaan, ei ainakaan sano pätäkkää, eikä porise) Mene ja osta ihan uudet loimet päällesi. Nuo ed. on jo huitu puhki kuluneet. Kulahtaneet ja pesun tarpeessa.

Samalla voisit siistiä kieliasuasi, kerkaillessasi taivaarannalla kohoavaa sinistä nousua. Enkä nyt tarkoita saunasta tulevaa savua.
Sinä liikut vaarallisilla vesillä mielentilasi kanssa. Lothar on ottanut vallan persoonassasi ja se vie sinut sinne houreisiin joiden kuvitelmilla ei näytä olevan määrää, ei laatua.
maagikko

Äänestä
  • Pysähdytkö sinä koskaan oikein vakavasti miettimään, mitä näihin ketjuihin kirjoitat?
    Millä ammattitaidolla noita diagnoosejasi esität?
    Kun todistettavasti kuitenkin olet täällä syytellyt väärääkin henkilöä. :)

    Aluperäinen, karismaattinen Veskin lisko.

    (Piti kaivaa tämä vanha rekattu käyttöön, kun vapaa Veskin lisko eli jo niin vahvasti omaa elämäänsä. Vapaastihan sitä saa käyttää, ei siinä mitään. :)

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


toimistontytsit kirjoitti:

Tytsit oli radalla tänään, mutta nyt palattiin kotia ja ajateltiin, että pitäähän tänne yks Lotikka-viesti laittaa että saatte dissata kunhan itekki palajatte baarista:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=644719212260425&set=a.584135914985422.1073741825.100001670569937&type=1&theater

Misterin upea savusauna, ei oo joka pojalla tuommosta, kyllä tuolla kelepaa kuumia misuja saunottaa. On se U.R.O.S.

UIK

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu