kalakauppa

Pyhtäälle tulossa suuri kalakauppa???
3475
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

En usko.

Äänestä

Pyhtään tulevaisuus on Tankki täyteen - komedian ruumiillistuma. Moottoritie menee, mutta siitä ajetaan sataa kahtakymppiä ohi.

Äänestä
  • Sehän se juurikin on moottoritien idea, että siirtyy mahdollisimman nopeasti A:sta B:hen. Tuppukylien ja -kaupunkien "yritys"visionäärit vain eivät ole sitä tajunneet.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


asd112 kirjoitti:

Pyhtäälle tulossa suuri kalakauppa???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu