Kertokaa oi kertokaa

PellHerman

Oon seurustellu nyt kuukauden verran ja kuvittelisin nyt pääseväni tyttöystäväin vällyihin.

Haluisin yllättää hänet perinpohjaisesti, en vaan tiedä mikä voisi olla säväyttävintä mitä keksin.

Mietin jotain NallePuh boksereita, seksileluja, kynttilänvaloa, jotain erityistä musiikkia....kaikki vaan jotenkin niin kuluneita jo.

Mitäs ideoita?

4

343

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • himoisa otus

      Olet oikeassa - ne ovat kuluneita ideoita. Toki vaikka kynttilät on ok, jos nainen niistä tykkää. Nallepuhit voit unohtaa todella vaikka olisitte minkä ikäisiä. Lelut jos tykkäätte ja käytätte niitä luontevasti. Ehdotan yllätykseksi, että nussit tyttistä todella huolella, siitä joka nainen ilahtuu oikeesti. Ja nussit vielä toisenkin kierroksen :)

    • Jorde

      Työnnät sille sen kynttilän persläpeen, jortikan suuhun ja kielen synnytyslaitteistoon, niin johan on kumma ellei säväytä.

    • nainen 40 v hhjtyju

      Mikä tuo Nalle Puh bokserijuttu on?...
      Ei todellakaan mitään leluja ensimmäisellä kerralla eikä pitkään aikaan muutenkaan.
      Kynttilät ovat jees, kunhan varmistat, etteivät voi kaatua tai sytyttää mitään palamaan, ettei tarvitse stressata sitä.
      Sanoisin, että pääjuttu on, että huomioit naisen eli annat hänelle huolella suuseksiä ja hyväilet sormilla, etkä vaan keskity jyystämään. Käytä esileikkiin ja lämmittelyyn aikaa puoli tuntia. Eli ole epäitsekäs. Toisaalta ole myös itsevarma ja ns tiedä mitä olet tekemässä, siltä varalta, että tyttö on kokematon ja ujo ja jännittää, ja tuntee, ettei osaa.
      Ehdottoman tärkeää, että kehut häntä kauniiksi ja seksikkääksi, kaikki naiset ovat epävarmoja ulkonäöstään. Kehu aluksi kauniiksi ja jälkeenpäin seksikkääksi.

      • nainen 40 v hhjtyju

        Ja älä pyydä häntä tekemään jotain haastavaa, kuten tulemaan päällesi. Se voi ollavaikeaa naiselle ja moni pelkää, ettei osaa. Eli hoida sinä hommat, jottei hänelle tule tunnetta, ettei kelpaa. Muuten voi olla, että kertaa jää ensimmäiseksi ja viimeiseksi, tai ainakaan ei synny vapautunutta ja luottamuksellista kemiaa välillenne jatkossa.


    Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      52
      1757
    2. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      62
      1692
    3. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      10
      1248
    4. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      61
      1061
    5. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      1024
    6. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      775
    7. Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!

      Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      118
      637
    8. Toivoisitko

      Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit
      Ikävä
      86
      630
    9. Sotekeskus

      Aloite on hyvä, kiitokset siitä. Mutta jos olette yhtään seuranneet hyvinvointialueen kokouksia niin sehän on jo nuijit
      Ähtäri
      32
      607
    10. Sinunkin pitää jättää

      Se kaivattusi rauhaan.
      Ikävä
      38
      566
    Aihe