Sinä menit jo aikoja sitten

Eteenpäin. Joko minunkin olisi aika. Minä sentään yritin tehdä jotain. Ei nämä tunteet minnekään katoa, sinä et vaan halunnut tarpeeksi, eli et ilmeisesti tunne samalla tavalla.
17503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

minulla olisi varatun kanssa? _ei mitään..mee eteenpäin.

Äänestä
  • Oletkos vähän

    Äänestä

  • jauhaa katkeraa tarinaa varatustaan

    Äänestä

  • mut mitä jos kerrot ton ihan sille itelleen niin ei tarvii vittuilla kaikille naisille?

    Äänestä

  • miten ottaa, melkosen ajan oot kuiteskin sen takia täällä läppää heittäny. joskus vähän toisensuuntastakin ku toi.

    Äänestä

  • Miksi olla niin halpamainen ja ilkeä. Onko hän vaatinut sinulta jotakin vai mikä ajatus tuossa oli?

    Äänestä

  • tätä koko ajan ja näet hänet joka viestissä? mikä mättää?

    Äänestä

  • on jo kaukana, noin kaiken kattavaa ilkeyttä ei taatusti kukaan kestä.

    Äänestä

  • silti.

    Äänestä

  • ämmälle ). niin sit pittää.

    Äänestä

  • siin meni terskut kirjoitti:

    ämmälle ). niin sit pittää.

    Hienoo kun täysin tuntemattomat tietää kelle kirjottelee.

    Äänestä

  • hyvää päivää kirjoitti:

    Hienoo kun täysin tuntemattomat tietää kelle kirjottelee.

    tekstistä.

    Äänestä

Minä kyllä ainakin ajattelin katsoa tän homman loppuun asti, viikonloppuna saattaa tapahtua jotain joka muuttaa kaiken.

Äänestä
  • Oli mahdollisuus katsoa homma loppuun asti.

    Äänestä

  • [nainen] kirjoitti:

    Oli mahdollisuus katsoa homma loppuun asti.

    No hyvä niin, sitten on helpompi jatkaa eteenpäin kun ei jää epätietoisuuteen asiat.
    Itsellä vielä jutut kesken valitettavasti.

    Äänestä

  • [nainen] kirjoitti:

    Oli mahdollisuus katsoa homma loppuun asti.

    oli
    on aika olennainen : )
    olematon; )
    sieltä tulee taas uusi oleminen
    mitä onkaan tai ei
    meni tai ei
    mitä onkaan ? : )
    paras sinulle...

    Äänestä

voi päätellä onko aloittaja varattu vai ei, itse en ainakaan löydä yhtään johtolankaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


[nainen] kirjoitti:

Eteenpäin. Joko minunkin olisi aika. Minä sentään yritin tehdä jotain. Ei nämä tunteet minnekään katoa, sinä et vaan halunnut tarpeeksi, eli et ilmeisesti tunne samalla tavalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu