Ollut ihan liian raskaat viimeiset päivät... Onneksi nyt helpottaa hetkeksi. Ikävä sua silti koko ajan. Haluisin tietää mitä sulle kuuluu? Kesä tulee ja olis niin loistavan ihanaa viettää se yhdessä...?? :))
Humenta "kulta"
.....
22242
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
Saat hyvät yöunet jos on ollut raskaat työpäivät, ota se ainakin hyödyksi, tekisi mieli muutakin toivottaa, mutta on niin sateinen päiväkin
No kesä tulee ja kevätaurinkokin jo herättää valollaan.
kultasi vaadimme tunnisteita!
Yhdyn mielenosoitukseen ;)! Munkin hän on viiden pisteen tai sanotaan mieluummin viiden tähden nainen.
Mistä kävi ilmi, että aloittaja on nainen?
Ja kaikilla on M- nimiset;)
Hän on ihana ja hauska mies. Saa mut hymyilemään :))
Voi ihanan jänöpupuseni, kaikkien ihastuneet naiset ovat tuota mieltä ihastuksen kohteestaan :)
Ehkä, mutta minä olen erityisen paljon ;))
ees se meneekö miehelle vai naiselle.
Raskasta täällä myös.Sairas ikävä yhtä.Tulevaisuus hämärän peitossa...
Minä arvasin, mutta niin kun kirjoittavat näillä pad- eli kosketusnäytöillään juttuja, niin tulee paljon vääriä kirjaimia ja sellaista :)
Oot taas väärässä. Konepeltin taitoja on ruosteessa vai?????
Paljonko ap meillä on välimatkaa suunnilleen? Kesä yhdessä, mikä olisikaan ihanampaa.
Rehellisesti, en tiedä tarkkaan paljonko on välimatkaa. Ei liikaa kuitenkaan, että ei se siitä ole kiinni. Tiedän hänestä muuten paljonkin (liikaa, ei pitäisi näin paljon) ;) Tykkään, mut en haluu ahdistella sitä.
Kuulostaa jännittävältä, että tiedät liikaa. Mitä tarkoitat sillä?
No kun taidan udella siitä juttuja sivukorvalla - tai oikeammin ne tuodaan niin lähelle, ettei voi olla kuulematta. Mut ei se mitään jos ne jutut on positiivisia, niin kaikki hyvin :) Oon myös tehokas tekemään päätelmiä ja yllättävän heikko yrittäessäni estää itseäni sortumasta stalkkaamiseen ;))
Hyvää kuuluu, vaikka vähän sateleekin. Lumesta ei enää tietoakaan, kohta se meidän yhteinen kesämme sitten koittaa.
teidän? siis haloo ihminen.
Yhteinen kesämme on jo lähellä. Ihanaa! :)
Joo Hellurei vaan :) Minä kyllä paistan kohta makkaroita, vaikka onkin kiellettyjä helluntailaisille jotkut jutut.
Hurtta hanipupusi.
Ensi viikolla alkaa rantakelit :D