Etsitään toista ylläpitäjää

404 error

Etsin toista ylläpitäjää Suomenhevosia kasvattavalle virtuaalitalli kylmäkorvalle. Vaadin edes pientä osaamista css-koodejen suhteen, kuvan muokkaustaitoja sekä hyvää aktiivisuutta. Aluksi talli molempien ylläpidettävänä mutta myöhemmin voisin siirtää sen kokonaan toiselle ylläpitäjälle.

Hakijoilla teetän kolme koetta, ensimmäisessä saatte kirjoittaa virtuaalitalli kokemuksistanne, toisessa vähän kuvan muokkausta ja kolmas liittyykin sitten css- koodeihin.

Mikäli sopiva ehdokas löytyy sopikaamme hänen kanssaan jatkosta.

Tallini on suntuubi pohjainen ja sijaitsee osoitteessa: kylmakorva.suntuubi.com

2

159

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 404 error
    • heppahulluek

      moi,olen halukas,mutta mikä se css koodi on?rakastan suomen hevosia ja olen tekemässä ratsutilaa jossa kasvatetaan shetlanninponeja.olen käynyt puoli vuotta oikealla tallilla,joten eiköhän kokemusta löydy :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Vihamielisyys naisia kohtaan on jo yllättävän suuri ongelma

      Esiintyy laajemmassa mittakaavassa, mitä vain tällä palstalla. Mistä tuo ilmiö nyt oikein johtuu, ja saa alkuvoimansa?
      Sinkut
      322
      1822
    2. Olen melko vakuuttunut

      etten tule olemaan koskaan täysin onnellinen ilman sinua. En uskonut, että näin kävisi kenenkään kanssa. Kunnes sain kok
      Ikävä
      83
      1287
    3. Odotan sitä hetkeä

      kun nähdään taas. Tiedän, että sinäkin odotat. Kun se päivä koittaa, katseesi hakee minua. Ehkä arkailemme toisiamme väh
      Ikävä
      75
      1284
    4. Leijonat Maailmanmestareita!

      Ihanaa Leijonat, ihanaa!!!
      Maailman menoa
      134
      1157
    5. Muistatko kaivattusi

      Syntymäpäivän? Päivämäärä riittää. 🌹
      Ikävä
      79
      947
    6. Minkälaisessa asennossa

      Haluaisit kaivattusi kanssa olla?
      Ikävä
      85
      881
    7. Sinä siellä lähistöllä

      Tahtoisin tutustua paremmin 💫
      Ikävä
      48
      843
    8. Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!

      https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro
      Maailman menoa
      118
      804
    9. Mulla on ikävä

      sua nainen ja niitä katseita ❤️ Lupaatko, että katseemme kohtaa taas?
      Ikävä
      48
      780
    10. Sitä saattaa vähän hölmöillä

      rakkauspäissään, jos tunteita on enemmän kuin osaa käsitellä. Alkuhölmöilyt on söpöä ja sallittavaa.
      Ikävä
      60
      736
    Aihe