Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Naistenpäivää

Kaikille nakunaisille hyvää Naistenpäivää!
Myös sinne Seinäjoelle terkkuja.
7265
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Vielä kukaan nainen ei ole kiittänyt Naistenpäivän toivotuksesta!
Niin alan ymmrtää, ettei naisia täällä kirjoittele?
Tai naiset eivät halua kirjoitella, me miehet kun olemme härskejä?

Äänestä

Kiitos! Ihanaa kun täällä on herrasmiehiä joille näyttää poslaria. Teidän vuoksi jaksan sheivata. Ootte ihania!

Äänestä
  • Kiitos, kiitos, kiitos!
    Nautithan siitä poslarista kuiteskin itse, minä en?

    Äänestä

  • Juu, kukkaset minultakin! On ihanaa, että naiset jaksaa sheiwailla poslariksi! Ihan rakastan sen nuolemisesta ym.

    Äänestä

  • drilliand kirjoitti:

    Juu, kukkaset minultakin! On ihanaa, että naiset jaksaa sheiwailla poslariksi! Ihan rakastan sen nuolemisesta ym.

    Minulla on Pinja hoidossa, nuorimmaisen lapseni koira.
    Aina valmis lenkille, makailee sängyssäni nytkin.

    Luottamus ja uskottavuus puuttuu täältä!

    Äänestä

Kiitos toivotuksesta!

Meni aika lailla siten kuin eilen ennakoin. Ennakointi oli tietenkin naisten päivän kunniaksi, joka siis siellä oli vasta tänään, naisten vuorolla.

Heti kun hemmottelujoukko saapui, alkoi ryntäys. Ehdin saada melkein heti niskahieronnan, mutta kasvohoidon jono oli ehtinyt liian pitkäksi. Joten nautiskelin viileää janojuomaa odotellessani hierontaa, nautin kynttilöiden lämpimästä valosta ja kuuntelin iskelmämusiikkia. Olisi saanut olla vaikka Albinonia Adagiota ja Rodrigon Aranhuezia, mutta hyvä näinkin. Tuo kasvohoidotta olo tiesi sitten, että sain uiskennella.

Siippa odotteli vuoron lopussa ja menimme kävelemään rantaan. Oli kyllä aika puhuri. Ei ollenkaan lämmin.

Muutoin, kuten näkyy, eilinen ennusteeni osui aika hyvin kohdilleen.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tuohitossu! kirjoitti:

Kaikille nakunaisille hyvää Naistenpäivää!
Myös sinne Seinäjoelle terkkuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu