28.v tupakoimaton ja alkoholiton nainen 4kissaa 1koira ja myös hevonen tulossa talouteen etsivät pientä maatilaa vuokralle kokemäki-harjavalta alueelta missä olisi hevosen pito mahdollisuus.asunto saisi olla 2-3huonetta ja keittiö,(sauna).Asialla kiire! yhteydenotot sähköpostiin: [email protected]
Vastaukset 16
- legalzedwriter
Paljonko olisit valmis maksamaan vuokraa maatilasta?
- maalle halajava
maksimissaan 500e/kk
- tilallinen
Taitaa tarjonta jäädä ohueksi tolla hinnalla, täytys vähintään tuplata?
- Rintamamies
Miten on , onnistuuko remonttihommat ? Pitäisi laittaa uudet ikkunat ja laminaatti olohuoneeseen , myös pesutilojen laatoitus pohjatöineen olisi edessä ? Muuten ok pieni maapaikka , navetta ja oma pikku kanalakin ! Halpa vuokra ....alle 500 jos tekee remonttia !!
- Ostaja1
Myisitkö tilasi? Paljonko pyydät ja missä sijaitsee?
- maalle halajava
En osaa kyllä tehdä kuin pintaremonttia maalausta ym..mutta tuttuja kyllä on sillä alalla jotka osaa tehdä mutta hekään eivät tee ilmaiseksi.
- kaikki maksaa
Iske kuule tyttö kyntes maajussiin. saat nämä muut haavees kaupantekiäisinä.Mutta kato ettei anoppi ole mailla halmeilla,siitä ei hyvää seuraa!
- Sika jaatinen
Niinhän tämä on tehnytkin muttei kukaan jaksa patalaiskaa ruikuttajaa elättää !!
- hyväntekiä
Sika jaatinen kirjoitti:
Niinhän tämä on tehnytkin muttei kukaan jaksa patalaiskaa ruikuttajaa elättää !!
AI,asuiko HÄN teilläkin,otan osaa
- hädäskö?
Onko muka varma tieto?
- Huh huh !
Muutaman kerran vuodessa on asuntoa ja hevosia vailla !!!! -> http://keskustelu.suomi24.fi/node/10281475#comment-0
- Toinen huh huh
Katsoin itsekin tämän tytön ilmoituksia,hieman epäilyttävä koska jatkuvasti etsii asuntoa taikka muuta apua,ja näköjään puoli ilmaiseksi pitäisi saada kaikki.
- Anonyymi
Mirzulle on tullut taas lähtö kun ei ole äijä jaksanut kattoa tuota elättiä. Yhteenaikaan tämä naikkonen oli niin saatanan eläin rakas että huh huh. Unohti vaan heppansa toisten hoteisiin. Maksamatta taitaa jäädä jos joku tälle kämpän vuokraa.
- hummani hei
onko ostoskori hameinen?
- Anonyymi
Täällä olis tarjota vuokralle! Soittele!
- Anonyymi
Voin soittaa. Jos halvalla saa. Isoa haetaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars1492403Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois236977Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.156967- 66960
- 80952
- 117909
Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!40898Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su47777Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä73773- 71591