Mulla on ylimääräinen tyyny.

Otan sen yöllä kainaloon ja kuvittelen sen sinuksi. n > m
4162
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

mulla on aina kaksi tyynyä, muuten orpo olo. Hyvää yötä :)

Äänestä

Tyynyn pitää sitten olla tosi tosi tosi iso :P

Äänestä
  • Sellainen siliteltävä ja kaponen kuin hänkin. Salapehmeä. ;-)

    Äänestä

mulla on kolme tyynyä,mutta en kuvittele niitä jokaista naiseksi. Kolme on ihan liikaa,kaksi on liikaa myös, yksi on hyvä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Öitä. kirjoitti:

Otan sen yöllä kainaloon ja kuvittelen sen sinuksi. n > m

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu