Paimiolaiselta parkkipaikalta löydettiin vähän aikaa sitten eräs erittäin "kawaii" esine. Oletettavasti tällä on erittäin suuri arvo omistajalleen, ja epäilläänkin, että kyseessä saattaa olla jopa ns. "waifu".
Pidän kyseisenkaltaisen esineen omistusoikeutta ja sen jatkumista esineen hukkaamisen jälkeenkin niin tärkeänä yksilön perusoikeutena ja hyvinvointivaltion merkkinä, että olen valmis toimittamaan esineen takaisin oikeutetulle omistajalleen ilman erillistä korvausta.
Omistaja on hyvä ja ottaa yhteyttä laardininja miukumauku hotmail piste com. Kerro esineen tuntomerkit ja toimitan sen sinulle haluamallasi tavalla.
Parkkipaikalta löydetty kawaii esine
4
456
Vastaukset
- ppp2lip
Selvisikin että kyseinen esine ON SAIRAS MASKOTTI SAIRAASTA LASTENRAISKAUSTVSARJASTA
TÄLLÄISTÄ EI VOI HYVÄKSYÄ MODERNISSÄ LÄNSIMAISESSA YHTEISKUNNASSA
Kyseinen sarja, josta tämä esine siis on, on PIIRRETTY eli lapsille tarkoitettu tv-sarja, mutta siinähän RAISKATAAN LAPSIA ja LAPSET RAISKAAVAT OPETTAJIAAN. Myös GRAAFISTA JA JULMAA KUOLEMAA ESITETÄÄN GRAAFISESTI JA JULMASTI MINKÄ PEDOFILILIALTA JA LASTENRAISKAUKSELTA EHDITÄÄN
voiko tälläistä hyväksyä
harkitsen esineen toimittamista poliisille dna-testejä varten jotta sairas pedofiiliesineenkadottaja saadaan kiinni
tätä ei voi hyväksyä
LAPSILLA ON OIKEUS LAPSUUTEEN - PIIRRETTYKÄÄN LAPSI EI OLE MIKÄÄN SEKSIOBJEKTI
ei tälläistä voi hyväksyä alkuunkaan tämähän on käsittämättömän julmaa ja sairasta
SÖPÖT PIENET PINGVIINITKIN SIINÄ TV_SARJASSA OLIVAT SAIRAITA TIRKISTELIJÖITÄ JA LAPSIEN SEKSUALISOIJIA
ei ihme ettei tälläisiä näy katukuvassa enemmän
ei tässä auta enää kuin todeta HIROSHIMA DID NOTHING WRONG - siis suomalaisittain HIROSHIMA EI TEHNYT MITÄÄN VÄÄRÄÄ POMMITTAESSAAN JAPANIA joka on SAIRAS maa jossa asuu SAIRAS kansa jotka hyväksyvät pedofilian eli LASTEN RAISKUUN
nimim. pingviinipiirrettyyn pettynyt kahden lapsen isä paimiosta- SayNoToJapan
Joo, noi Japanin piirretyt on niin sairasta kamaa, että pitäisi kieltää lailla (joka maassa!)
- kaikkiparemmin
Suomen Laki jokaiseen maailman maahan
- vain koriste
voi olla
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1693155
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541829Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1461774Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1581641- 771564
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3361448Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m781290The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201258- 1581102
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251085