Auto naiselle tärkein?

http://www.youtube.com/watch?v=hY9ZWvMXqGc

"En ymmärrä sitä miks naiset kattoo aina se auton perään"
"Vittu aina sen auton perään"
"Oi vittu tolla jätkällä BMW X5"
1270
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minun miehellä on laadukas Mercedes benz (hänellä vakivirka KELA.lla). Siltikään itselleni auto ei ole tärkein, vaan mieheni osaa hymyillä kauniisti ja se merkitsi minulle enemmän. Voisi olla jokin halvempikin auto enemmän merkitsee sydänmen rakkaus

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BMW-Special ed kirjoitti:

http://www.youtube.com/watch?v=hY9ZWvMXqGc

"En ymmärrä sitä miks naiset kattoo aina se auton perään"
"Vittu aina sen auton perään"
"Oi vittu tolla jätkällä BMW X5"

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu