Skoda perheen lapsia kiusataan koulussa

Tojotero lippispää

Ja se on karu totuus. Mieti lastesi tulevaisuutta skodajorma. Jos et itseäsi ja elämän nautintoja mieti etkä niistä välitä niin ajattele edes lapsesi kärsimyksiä.

4

62

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sekaannutko myös?

      Montaako lasta ehdit kiusata per päivä? Siis noin keskimäärin.

    • Š-S

      Noinko huonosti menee? Onko Skodan menestys viemässä ehkä työpaikkaa alta? Sossu auttaa ja lapsesi eivät jää heitteille! Muistutan: tutkimusten mukaan todellisuudessa hyvinvoiva kansanosa ajaa Skodalla ja samalla auttaa kaltaisiasi luusereita pysymään leivän syrjässä verovaroillaan.

    • Skoda on pahasta

      Täähän on ikävä kyllä jo vanha vitsaus mutta aina yhtä ajankohtainen. Tätäkin palstaa lukee moni kehitysvaiheessa oleva nuori, miettikää sitä kun autoa valitsette.

    • Melodia6

      Minä menetin Skodan takia lapset, vaimon,työpaikan ja maallisen omaisuuden, mutta edelleen ajan Skodalla luu pihalla, jopa talvisin, pensarahat saan sossusta

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen vaalilupaus oli euron bensa

      Nyt puhutaan jo kolmen euron bensasta. Kyseessä on Suomen historian törkein vaalipetos.
      Maailman menoa
      92
      2157
    2. Vain vasemmistohallitus saa minut menemään töihin

      Änkyräkapitalistien sortaessa kansaa en laita rikkaakaan ristiin. Elän mielummin Kelan tuilla, ja jos niitä leikataan, n
      Maailman menoa
      44
      2117
    3. Maataloustuet perittävä korkojen kera takaisin

      Yrittäjiltä jotka ovat myyneet tuotantoaan ulkomaille. Veronmaksajan kustantama tuki on tarkoitettu elintarvikkeiden hi
      Maataloustuki
      50
      1845
    4. Topi osti Askon

      Hieno mies. Pelastaa työpaikkoja. Kiitokset myös emännälleen, joka pitää isännän virkeänä. https://www.is.fi/taloussan
      Maailman menoa
      75
      1370
    5. Mitä kirjainta kaipaat?

      Pitkästä aikaa tämmöistä. Onko kirjain muuttunut edellisestä. ☺️
      Ikävä
      86
      1261
    6. Kastaa ja upottaa on eri sanat

      Kastaa ja upottaa on eri sanat ja niillä on eri merkitys. Eikä Jeesusta haudattu upottamalla maahan kaivettuun kuoppaan
      Kaste
      219
      1151
    7. Uskomatonta touhua!

      Ei olis uskonut että kateus yrittäjää kohtaan menee noin pitkälle. TTP:ssa irrotettu sähköjohto jäätelöaltaasta. Kaikki
      Haapavesi
      31
      1080
    8. Oliko se oikeasti epäselvää

      sinulle että olin ihastunut sinuun? (Ymmärrän että siitä on aikaa, eikä voi olettaa että kaikkea muistaisi tai että men
      Ikävä
      57
      1033
    9. Miten hän sinua katsoi?

      😊😊😊😊😊😊
      Ikävä
      67
      946
    10. Miksi eduskuntatalon portaille sytyttään tänään 8 645 kynttilää?

      Oikeus elämään ry järjestää lauantaina 21.3.2026 tapahtuman, jossa Eduskuntatalon portaille sytytetään 8 645 kynttilää.
      Luterilaisuus
      285
      910
    Aihe