Läski vanki hyytyi

Läskikimpale ei jaksanut juosta, hyvin ruokittu suomalaisessa laatuvankilassa.

http://www.satakunnankansa.fi/Satakunta/1194885417468/artikkeli/vankien pakomatka loppui koyliossa lyhyeen.html

Pakomatka jäi lyhyeksi kun oli niin hyvin vattanahkaa :D
1168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Haha, olisi ollut VHL-kuntoklubin ilmaisjäsenyys tarjolla, mutta viihtyi paremmin kanttiinissa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei jaksa-ei jaksa kirjoitti:

Läskikimpale ei jaksanut juosta, hyvin ruokittu suomalaisessa laatuvankilassa.

http://www.satakunnankansa.fi/Satakunta/1194885417468/artikkeli/vankien pakomatka loppui koyliossa lyhyeen.html

Pakomatka jäi lyhyeksi kun oli niin hyvin vattanahkaa :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu