V70 ja radion HU-650 vaihto?

Omasta 2005 kyykähti HU-650 soitin ja samanlaista mielii (parkkitutkan takia)? Purkamot huutavat 250-350 radioista ja sellaisen lie joutuu ostamaan, mutta kyssäri eli pystyykö heittämään sellaisenaa autosta toideen vai joutuuko käydä Biliassa koodamassa omaan autoon se?
24498
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Uusi radio toimii kyllä, mutta taustavalojen ja ratin nappien toimimiseksi joutuu käyttämään volvon merkkihuollossa, itse laitoin suosiolla normaali usb/aux soittimen adaptereilla ja kojelautasovitteella, toimii rattinapit ja peruutustutkakin, volvo keskustelufoorumeilla enemmän tietoa muutoksista, esim volvolandia tai volvo racing club finland

Äänestä

Missä voisi olla vika samassa radiossa? Antenniliitäntä on ok, mutta radiosta kuuluu pelkkää suhinaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vooolvomies kirjoitti:

Omasta 2005 kyykähti HU-650 soitin ja samanlaista mielii (parkkitutkan takia)? Purkamot huutavat 250-350 radioista ja sellaisen lie joutuu ostamaan, mutta kyssäri eli pystyykö heittämään sellaisenaa autosta toideen vai joutuuko käydä Biliassa koodamassa omaan autoon se?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu