On mukavaa olla 172 cm

172 cm

Kyllä on mukavaa olla lyhyt /o/

8

137

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • L.p

      on hyvä että yksi on niin pieni että voi etsiä kadonneet napit lattialankkujen rakosista kumartelematta.

    • vihdoinkin!

      Oujeah! kerrankin näinki päin. Jo sitä sun kitinää pituudestas riittikin monelle kuukaudella. Pidä toi asenne. pontsit siitä!

    • Kaveri o oikees

      Joo toi on vaan joku Jamppo kenen muija lähti sataseiskytkaksenttisen matkaan. Mut oikeeshan se on. Sil sataseiskytkaksenttisel on nyt tosi mukavaa sen entisen muijan kaa!

    • Niinpä niin

      Olisikon tuo pakko-oireinen 172 kirjoittelija joku täysin epäonnistunut luuseri, joka kuvittelee, että pituus kompesoi vastenmielisen persoonan??

    • Don't feed the

      Troll!!!


      Tee päivän hyvätyö ja ilmianna ylläpidolle SEITSEMÄNTOISTA sivullista pakko-oire häiriöisen spyykepotilaan aloituksia!!!

      edit: KAKSIKYMMENTÄVIISI sivullista pakko-oire häiriöisen spyykepotilaan aloituksia!!!


      edit2: SATOJA pakko-oire häiriöisen spyykepotilaan aloituksia!!!


      (Palstalaisten tulee näemmä "spämmätä" ylläpitoa kun eivät muutoin spämmäämiseen reagoi!!)

      Hakutoiminnolla löytää SEITSEMÄNTOISTA sivullista tämän pakko-oire häiriöisen spyykepotilaan aloituksia : http://keskustelu.suomi24.fi/search/s24search/172 tid:5307?term_keywords=172

      (Obsessive-compulsive disorder on psykiatrinen häiriö, joka luokitellaan ICD-10 tautiluokituksessa ahdistuneisuushäiriöihin.

      Pakko-oireinen häiriö ilmenee monissa muodoissa, mutta useimmiten se esiintyy potilaan pakonomaisina ajatusmalleina ja/tai tapana tehdä joitakin rituaalinomaisia tehtäviä eli pakkotoimintoja..

      Kysein ICD-10-tapaus on ilmiselvästi, joko:

      A) Harvinaisen vastenmielinen nuorimies, joka on hävinnyt "kilpakosinnassa", jollekulle 172-senttiselle miehelle ja nyt hän purkaa päivittäin katkeruuttaan täällä.

      B) Nuorinainen, joka on saanut pakit joltakulta 172-senttiseltä mieheltä ja nyt hän purkaa päivittäin katkeruuttaan täällä.

      C) Joku henkisesti kehittymätön, joka on jostain syystä kateellinen/katkera jollekulle 172-senttiselle miehelle ja nyt hän purkaa päivittäin katkeruuttaan täällä.

      D) Kanada

      Troll
      http://austrianeconomists.typepad.com/.a/6a00d83451eb0069e2011570ea5170970c-pi

      • Vastaaaaaaaa-an

        A

        tai

        B

        eli Kanada


    • En mä mikään

      trolli ole!

    • Nyt-Ne

      Lääkkeet!!!!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka Purran kaudella nousi bensan hinta yli 2 euron

      Muistatteko kuinka edellisen vasemmistohallituksen aikana, ns. Marinin aikakaudella, bensiiniä sai 1,3 euron litrahinnal
      Maailman menoa
      125
      4783
    2. Veli Sofia teki urosmehiläisen työn

      Paljastaessaan kuinka TPS:ssä ei joukkuehenki toimi sooloilijoiden vuoksi, jonka takia koko seura ei pärjää kilpailussa
      Maailman menoa
      5
      3422
    3. Mitäs nyt sijoittajat?

      Pörssit laskevat maailmalla Iranin sodan takia ja muutenkin ovat olleet Trumpin vallan alla epävarmat. Ainoa, mikä on no
      Maailman menoa
      128
      3231
    4. Hjallis Harkimon, 72, Jasmine-rakas, 37, paljastaa suhteen alusta: "Vähän..."

      Liikemies, kansanedustaja Hjallis Harkimo ja tuottaja-juontaja Jasmine Pajari ovat pariskunta. He asuvat yhdessä Sipooss
      Suomalaiset julkkikset
      27
      2659
    5. Unisex-vessat

      Ahdistaa. Miksi kaikki pitää tasapäistää tasa-arvon nimissä? Tasa-arvo on sitä, että kunnioitetaan sukupuolien erilaisu
      Tunteet
      81
      2403
    6. Jutta Larm, 52, haluaa kumota tämän piintyneen ikämyytin

      Oletko samaa mieltä? Jutta Larm on 52-vuotias ja tehnyt pitkän uran yrittäjänä. Hän haluaa kumota tämän piintyneen ikämy
      50 plus
      18
      1793
    7. Henri Alen tilittää yllättäen Vappu Pimiän uudesta MasterChef -pestistä: "Vaikka hän ei..."

      Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Hän liittyi uudella MasterChef Suomi -kaudella arvovaltaiseen tuomaristoo
      Suomalaiset julkkikset
      9
      1414
    8. Vastuun ottaminen omasta hyvinvoinnista

      Olen huomannut tuttavapiirissäni ihmisiä, joilla on mt-diagnooseja. Sen sijaan, että millekään asialle yritettäisiin teh
      118
      1280
    9. Minkä kouluarvosanan 4-10 annat Beck-leffoille?

      Vähiin käy ennen kuin loppuu... Beck-elokuvia on tullut tv:stä jopa 2-3 viikossa. Nyt leffojen esitystiheys on muuttunut
      Elokuva
      9
      1243
    10. Jäit kiinni siitä

      että katselet minua. Käänsin pääni, minäkin etsin sinua, ja meidän katseemme kohtasivat. Eikä se haittaa - molemmat ky
      Ikävä
      4
      1168
    Aihe