MTV3 Astro sivustot ? ja kartanteko-ohjelma ?

ihmetystä herättää

Onko kenelläkään täällä tietoa, mikä oli mtv3 astrosivustojen Tee oma astrokartta kartanteko-ohjelma ?
Ensin katosi osa näistä "henkisistä" aiheista kokonaan, sitten siirtyivät Ava-sivustolle ja vielä syksyllä pystyi tekemään kartan, jossa todella selkeä ja monipuolinen tulkinta nimenomaan. Nyt ei ole ja asiakaspalvelusta ei edes tiedetä (ei vaivauduta selvittämään, joku niitä sivuja on tehnyt/pyörittänyt), minne kadonnut. Varmaan moni muukin tätä käyttänyt ja onkohan täällä tietoa, mistä palvelusta tuo oli ja onko saatavilla samaa ohjelmaa jostain muualta ?? Onko ohjelma/palvelu jostain ulkomaiselta sivustolta saatavissa tms. ?? Tuli selkeästi niin helposti, kun vain googlasi "mtv3 tee oma astrokartta".

1

263

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 31.

      Hyvä kysymys. Mtv on poistanut tuon mahdollisuuden, kun Ava muodostettiin. Se oli paras laatujaan, kun sitä oppi tulkitsemaan. Toista samanlaista ei ole. yritä vielä ottaa yhteyttä ja pyytää sitä, minä olen tehnyt sitä. En usko, että palauttavat. astro.com on käyttökelpoinen paikka.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä kaivatussasi

      Oikein häiritsee?
      Ikävä
      152
      2145
    2. Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa

      Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir
      Maailman menoa
      336
      1358
    3. Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?

      Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.
      Ikävä
      94
      1305
    4. 157
      1198
    5. Hitto että tekis

      Mieli saada sua
      Ikävä
      68
      1021
    6. Minä tiedän sen

      Sinun ei tarvitse nainen sitä sanoa, minä tiedän jo sen.
      Ikävä
      35
      958
    7. Minkä kultakimpaleen

      Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik
      Ikävä
      31
      909
    8. Ikävä on häntä

      Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos
      Ikävä
      59
      878
    9. Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?

      https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta
      Maailman menoa
      26
      832
    10. Onko kaivattusi

      Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?
      Ikävä
      46
      819
    Aihe