Onko kukaan muu tykästynyt Hartwall Jaffan uuteen makuun? Mun täytyy ostaa sitä joka päivä (:
Vastaukset 19
- -------
Juu onhan tuo hyvää jaffaa :)
- Jaffis26
Maku on hyvä ja raikas. Siinä pullossa on kyllä aika monta kilokaloria.
- _eienääjanoinen_
Olen itsekin monta kertaa ostanut ja hyvää on ollut!
- Ihek
Pirteä ja raikas maku. Sopii hyvin kesä juomaksi
- Jaffis26
Niinpä maistuupi kesälle :)
- Höööööö
Kesäjuoma
- äipädi
Minusta sokeripitoisia juomia energiajuomia käytetään aivan liikaa. Sopivat juhliin tms. Etkö voi juoda vettä sokerijuoman sijaan? Mitähän hampaat tykkäävät päivittäisestä sokeripommista?
- tätsy
Enpä juuri juo limsaa, mutta nimen perusteella kuulostaa raikkaalta. Täytyypä maistaa... Eiks kaikki hyvä maistu vieläkin paremmalta, jos sitä ei saa ihan joka päivä?
- -------
Yllättävän hyvää juomaa.
- Jaffafani97
Kannattaa maistaa ja no joo kyllä maistuu kaikki hyvät tuotteet pitkänkin ajan jälkeen (:
- rituli21
Ihan ok ......kohtuudella juotuna. Tänään ostetaan saunalimpaksi. Väri viettelevän keväinen... Maiskis!
- mummeli73
Ei ole tullut kokeitua.
- Jaffafani97
Kannattaa ostaa ja kokeilla jos et ole vielä kerennyt itse olen ainakin tykästynyt tähän uuteen jaffaan.
- Jaffasta tykkäävä
Jaffafani97 kirjoitti:
Kannattaa ostaa ja kokeilla jos et ole vielä kerennyt itse olen ainakin tykästynyt tähän uuteen jaffaan.
Kyllähän ne Hartwallin tuotteet ovat kesään kuuluvia. Pitäisi niidenkin nauttimisessa muistaa se kohtuus. Keltainen on hyvää.Kuumeessakin se on mainiota.
- puutarhapiipertäjä
Jaffasta tykkäävä kirjoitti:
Kyllähän ne Hartwallin tuotteet ovat kesään kuuluvia. Pitäisi niidenkin nauttimisessa muistaa se kohtuus. Keltainen on hyvää.Kuumeessakin se on mainiota.
On se ihmeellistä kun sairastaa ja juo limpparia yleensä keltaista jaffaa niin heti tulee parempi olo ja mieli :) Nyt voi tietysti kokeilla myös tämän vihreän mandariinin vaikutusta kipeenä. - toivottavasti nyt ei tule kipeeksi-
- vihreä tee
Jaffafani97 kirjoitti:
Kannattaa ostaa ja kokeilla jos et ole vielä kerennyt itse olen ainakin tykästynyt tähän uuteen jaffaan.
Onkos siitä tulllut sulle niiku tapa? Kuten toisilla on kahvin juonti?
- härkä26
Joo, kevättyypille kaikki kevääseen liitettävät värisävyt eri tuotteissa näyttää uppoavan. Myös tässä vihreä mandariini limonaadissa.
- Hööööööööö
Jaffasta tykkäävä kirjoitti:
Kyllähän ne Hartwallin tuotteet ovat kesään kuuluvia. Pitäisi niidenkin nauttimisessa muistaa se kohtuus. Keltainen on hyvää.Kuumeessakin se on mainiota.
Pisteen jälkeen välilyönti!
- JJaffa
Ei ole tullut vielä kokeiltua, muut jaffat kyllä uponneet hyvin, joten eiköhän tuotakin tule kokeiltua. Kuulostaa ainakin mielenkiintoiselta juomalta, pitää maistaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121417
- 46935
Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi
Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....50746Perhoseni (miehelle)
Miksi et usko, että mun rakkaus sinuun on aitoa ja vilpitöntä? Tai että se oli jo silloin? Miksi ajattelet, ettet ole r145730- 70676
- 67626
- 53607
- 59586
Onko Sofia jälleen jätetty?
Moni asia viittaisi siihen, että hän on jälleen sinkku.118530Rekat seisovat dieselin hinnan takia . Ala ei kestä tällaista hintatasoa, sanoo yrittäjä .
EU:n kallein diesel on kova paikka kuljetusalalle. Ajoja on jätetty ajamatta kannattavuusongelmien vuoksi, sanoo alan e106502Mies, näetkö minut myös
Seksuaalisena ihmisenä ja naisena? Haluatko minua seksuaalisesti? Vai olenko mielestäsi tyttönen?20500- 55478
Voiko se ikinä toimia
Voiko meistä ikinä tulla mitään? Näin kauan aikaa on kulunut ja mitään ei tapahdu... En usko, että sinä mietit minua het32478- 34477
- 5468
Nainen, mitä mieltä olet kodittomista?
Ja heistä jotka eivät kykene huolehtimaan asioistaan, itsestään eikä terveydestään? Miten heidän kanssaan tulisi toimia?118466Mitä jos...
Susta tykätään poikana enemmän, kun tyttönä? Miten asian käsittelet tai otat tiedon vastaan? T nainen gubetellija herät142453- 49447
- 52413
- 42410